[h=1]Biber Hapı[/h]Biber Hapı Güney Amerika’da yetişen Meksika biberinden esinlenerek üretilmiş obezite ve kilo kontrolünde oldukça bir üründür. Meksika biberi, Meksika yerlileri tarafından sindirim sistemini düzenleyici amaçla kullanılmaktaydı. Geleneksel Çin tıbbı, Meksika biberi ile birleştiğinde ortaya daha etkili sonuçlar çıktı.
Biber hapı 30 kapsülden oluşmaktadır. Üretim menşei Çin Guangzou eyaletidir.
[h=2]Biber Hapı Etkileri[/h]Biber hapı kilo vermeniz için metabolizma da bir takım değişiklikler meydana getirir. Bu etkiler;
[h=4]Yağ Yakıcı Etki[/h]Kullanmaya başladığınız ilk kapsülden itibaren bölgesel olarak, Bel, Basen ve göbek bölgesinde oluşan yağlanmaların yakılması için gerekli enzimleri aktive eder.
[h=4]İştah Kapatıcı/Tokluk Hissi Verici Etki[/h]Fazla kiloların temelinde aşırı iştah problemi de yer alıyor. Biber hapı gün boyunca iştahınızı kapatır ve tokluk hissi verir. Gereğinden fazla gıda tüketmenizi engelleyerek, Yeterli düzeyde kalori almanızı sağlar.
[h=4]Metabolizmayı hızlandırır[/h]Özellikle tiroit hastaları yavaş çalışan bir metabolizmadan şikayetçiler. Biber hapının en önemli etkilerinden birisi de metabolizmayı hızlandıran içerikte olmasıdır.
[h=2]Biber Hapı İçeriği[/h]
  • Turunç
  • Citrus
  • Meyan Özü
  • C Vitamini
  • L-Carnitine
[h=2]Biber Hapı Kullanım Şekli[/h]Meksika biber hapı günde bir kapsül, Sabah kahvaltısından hemen önce bir bardak su ile kullanılır. Gün içerisinde bir kapsül yeterli olacaktır. Biber hapı kullandığınız gün içerisinde 3 litre civarı su tüketmeniz, Sağlıklı bir kilo verme süreci için tavsiye edilmektedir.
[h=3]Uyarılar[/h]17-65 yaş arası kullanıcılar içindir.
Kalp-Damar Tansiyon hastaları, Kronik böbrek ve karaciğer yetmezliği olan kişiler, Hamile ve emzirenler kullanamazlar.
Önerilen doz dışına çıkmayınız.
[h=3]Üretici Firma[/h]Gmp Farma industry. co. Guanghzou- China
Lot Numarası:020-88172337
[h=3]Orjinal Biber Hapı Nasıl Anlaşılır?[/h]
Orjinal biber hapı ve sahte üretimler arasında ki farkı anlayabileceğiniz bir kaç nokta mevcut. Bunları dikkate alarak elinizde ki ürünün orjinal mi? yoksa sahte mi? olduğuna karar verebilirsiniz. Üst kısımda paylaştığımız görsel orjinal biber hapı na aittir.
  1. Kutunun ön yüzünde hologramı yer alır. Hologramın hemen altında yer alan Çince yazı kabartmalı olmalıdır.
  2. Dış kutunun alt kapağında GMP damgası yer almaktadır.
  3. Kutuyu açtığınızda platin renkte şeritler çıkar. Bu şeritlerin yüzeyi tırtıklıdır. Ve şerit üzerinde yine Çince ibareler yer alır.
  4. Kapsül rengi turuncu ve gri/kahverengi tonlardadır. Kapsülü açtığınızda ortaya çıkan toz koyu gri tonlarda olmalıdır. Özellikle kapsül içerisinde ki toza dikkat ediniz. Beyaz, Turuncu yada farklı renklerde olan ürünler %100 sahtedir.
  5. Kullanmaya başladığınız gün metabolizmanızda bir takım değişiklikler meydana gelir. Bunların başında ağız kuruluğu hissi yer alır. Ayrıca gün içerisinde normalden farklı olarak enerjik yada halsizlik yaşayabilirsiniz. Bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor. Bir kişi halsizlik hissederken bir diğer kişi aşırı enerjik olabiliyor.
[h=2]Sıkça Sorulan Sorular[/h][h=3]Biber Hapı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?[/h]Öncelikle düzenli kullanmaya özen gösterin. Ayrıca gün içerisinde 3 litre su kuralına uymaya çalışın. Alkol ile beraber kesinlikle kullanmayın.


[h=3]Biber Hapı Kaç Kilo Verdirir?[/h]Tam net bir rakam vermek imkansız. Lakin müşteri geri dönüşlerine göre yaptığımız orana göre, 4-10 kilo arasında kilo verebilirsiniz. Bu oran, Metabolizmada bulunan fazla yağa ve metabolizma hızına göre değişiklik gösterebiliyor.


[h=3]Biber hapı ürününüz Orjinal Mi?[/h]Satışını ve tanıtımını yaptığımız biber hapı %100 orjinal ve üretici firmadan toplu olarak ithal edilmektedir. Üzerinde hologramı ve seri numaraları yer almaktadır.


[h=3]Günde 2 Kapsül Kullanabilir Miyim?[/h]Günde 2 kapsül kullanılmasını önermiyoruz. Standart kullanım şekli olan 1 kapsüle uymanızı öneririz.


[h=3]Biber Hapı Yan Etkileri Neler?[/h]Biber hapı ağız kuruluğu ve iştahsızlık yan etkileri ile bilinir. Haricinde ilk günler uykusuzluk yapabilir. Ayrıca nadiren kabızlık yaptığı da görülmektedir.