Hangileri bu kurumlar?Devlet istatisitik kurumu. Kimlerin adamları? İktidarların. Her ay vatandaşın giderlerinin ne kadar arttığını belirler. Bu ay artmak şöyle dursun % 0.73 oranında düşmüş. Vatandaş olarak gel de inan sen bu yalana. Tabi AKP'ye oy veren % 47 doğruluğundan asla şüphe etmezler. Başbakan ne diyorsa doğrudur onlar için.

Şimdi gelelim işin aslına. Kirada oturan vatandaşlar,kira kontratlarında yıllık artış oranı olarak en düşük imzalayan %20 -25'ten imzaladılar. Bu oranları kabul etmezsen zaten evi tutamazsın. Eğer içinde oturuyorken imzaladığın bu yüzdeye itiraz edersen,hemen tahliye etmeni istiyor ev sahibi. Şimdi bu hesaba göre zaten vatandaşın kiradan aylık enflasyon artışı % 2. Sen kalkıp bir devlet kuruluşu olarak utanmadan enfkasyon bu ay düştü diye ilan ediyorsun.

Ben AKP iktidara geldiğinde 120 bine oturuyordum. Şimdi o ev 600 bin oldu. % 500 zamlandı. Kırkyalan Başbakan Enflasyonu % 60 lardan % 10 lara düşürdüğünü söylüyor. Benim kirada hiç te belli olmamış nedense. Başbakanın enflasyonu % 8,benim kiradaki enflasyon % 25.

Haydi TRT'yi bırak,zaten kendisi iktidarların MUTA NİKAHLI karısı. Peki Öbürlerine ne oluyor. NET TV'lere,Fox'lara,Flaşlara,Çok Müslüman olan Kanal 7,STV,TV 24,Şhow,Kanal D,Atv,Star,Kanal a,NTV,CNN Türk vs... Onlarda Nikahsız yaşadığı METRESLERİ.

Vatandaşın gelirinin ekseriyeti kiraya gidiyor. İstatiktik Enstitüsünün hesaplama sepetende ya kira yok,yada 100 harcama ürününden sadece bir kalem.

Bir konuya daha değineceğim. İslam adına Şehitlere sahip çıkıyoruz diyenlerin,İslam adına değil de,oy alabilmek için sahip çıktıkları tescillendi. Kim bunlar MHP'liler. Madem İslam adına çıkıyordunuz, Şehit Cenazesinde yanyana saf bağlayan S.Abdullah Gül'le S.Devlet Bahçelinin yüzlerine de haykırsaydınız ya. Ne oluyor diye?Onlar da tıpkı diğer gruplar gibi oy aldıracak her türlü argümanı kullananlardan. Yoksa şehitlerin yanlarında olduklarından değil. Bunların da diğerleri gibi çoğu sahtekar.

İnternette serbest kürsü adı altında bir çok siteleri var. Bunlardan biri de TÜRK FORUM. Çoğu Geyik muhabbeti türünden takılıyor. Eğer işlerine gelmeyen,gerçekleri yazan olursa hemen CEZA verip siteden uzaklaştırıyorlar,kendi aralarında GEYİK MUHABBETİNE rahatça devam ediyorlar. Kendi yalanlarını,kendileri söyleyip yine kendileri inanıyorlar söyledikleri yalanlarına. Aslında makalelerimi okuyanlar GEYİK MUHABBETİYLE ve GEYİKLERLE işim olmadığını bilirler. Ben sadece konu açılmışken belirteyim dedim. Selamlar.