Kim bunlar? Bu ülkede yaşayan ve sayıları 50 milyon olan,mağdurlar,açlar,yoksullar. Bu düzen zenginlerin düzenidir,kırkyalan siyasilerin düzenidir,holdingzadelerin düzenidir,senin düzenin değil yani. Bu düzeni senin dışında kimse değiştirmeye talip olmaz. Senden başka kimse senin düzenini kurmaya da yanaşmaz. Ancak sen kendin kurarsın kendi düzenini. Nerden biliyorsun dersen. Asrı saadet kendi dönemindeki sorunları nasıl çözdüyse biz de öyle çözeceğiz. Asrı saadet şu andaki sorunlarımızın da çözüm rehberidir.
Peygamber çıktı,kölelik falan yoktur,kadın erkek herkes eşittir. Zenginler mallarını fakirlerle paylaşacaklar,kimse kimsenin kölesi olmayacak,çalışanın HAKKI teri kurumadan verilecek,işte ben böyle bir düzen getirdim. Sahip çıkan yok mu dediğinde,Peygamberimizle akrabalık bağı olan bir kaç zenginin dışında, hiç bir zengin sahiplenmedi bu düzeni. Kimler sahiplendi? Köleler,yoksullar,kadınlar sahiplendi. Yani kısacası yaşadığı düzende ezilenler sahiplendi. Ve ezilenler çıkıyorlardı kendilerini ezenlerin karşısına. Bedir Savaşı,iki ordu karşı karşıya. Müşriklerin zengin otoriteleri Ebu Cehil, Ebu Lehep bağırıyorlar,savaşacak olanlar çıksınlar karşımıza diye. Peygamber kimseye daha sen çık demeden Ne Hz. Ali,Ne Hz Hamza çıkmadan, Kim çıkıyor biliyor musunuz? ÜÇ TANE EZİLEN çıkıyor karşılarına. Yaptıkları zulümlerin hesabını sormak için. O zaman diyorlar ki ,Bunlar bizim ayarımızda adamlar değildir,kendi ayarımızda adamlar çıkarın deyince,çıkıyor Hz.Ali ile Hz.Hamza. Yine de Ebu Lehebe son darbeyi 45 kiloluk bir ezilen imdiriyor.
Ey ezilen 50 milyon kardeşim şimdi kendi sisteminize ,kendi yapacağınız anayasanıza sizden başka kimsenin sahip çıkmayacağını anladınız mı? BU siyasilerin,holdinglerin malı medyanın size sahip çıkacağından ümüdinizi kestiniz mi?
Sizin HAKÇA düzeninizi sizden başka kimse kurmaz,eğer siz kurmak için birleşin,ilk karşınıza çıkacaklar da zenginler,medya ve bu siyasilerdir. Size kendi anayasanızı yaptıracak vekilleri belirlemek için Bağımsız platformda toplanalım,Seçtiğimiz kişiler bize kendi anayasamızı yaptırsın. Kendi düzenimiz ancak böyle kurulur. Şu anki durum kısa zaman sonra bir seçin daha getirebilir. O bakımdan bir an evvel bu platforma başvurularımızı yapalım. Emekli956@hotmail.com. Selamlar