BAŞBAKANIN YIKTIĞI YUVALAR,SÖNDÜRDÜĞÜ HAYATLAR
Tam on milyon kişi,5 milyonunu İmarbankasına gömdü,5 milyonunu goldinglere. Neydi bunların suçu,HİÇ BİR BANKADA SORUN YOKTASARRUFLARINIZI,İSTEDİĞİNİZ BANKAYA YATIRIBİLİRSİNİZ,BENGARANTİ VERİYORUM diyen devletin Başbakanına güvenmek mi? Mevduata yatıranların paralarını sakız parası yaptı,ofşordan dönenlere paralarını ödemek şöyle dursun,devlete bıorçlu çıkardı kendilerini. Ofşorlar hepten gitti. Batan holdinglere kendi adamları topladı paraları.

Şimdi on milyon çaresiz insanın feryadı boğulup gitti karanlıkta. Kiminin yuvaları yıkıldı,aileleri dağıldı,sefalet kaderleri oldu.Delirme noktasına gelenler psikolojik tedavi görüyorlar. Üç yüz kadarı da BU ZULMEdaha fazla dayanamayarak intihar ettiler. En son BONOZEDELER DE Başbakanın zulmünden nasiplerini aldılar. Giderayak onları da sefalete mahkum etti. 2003 te Başka bankadan 5 bin ytl.bono alanın parası bugün 20 bin ytl olurken, Bonozedelerin ki ancak 6 bin ytl. oldu. Zulmün boyutunu anlayın diye söylüyorum. Başbakanın HAK anlayışını öğrenin diye RaKamlarla gösteriyorum.
Şimdi bu soygunun mimarları EŞKİYA UZANLARLA Başbakan milletten oy istiyorlar utanmadan. İşte böyle bir hukuk devleti TÜRKİYE CUMHURİYETİ. Mağdurların feryatlarına izin vermezken,Bu soygunculara ADAYLIK vesikası veriyor,emniyet güçleriyle koruyor onları. Kendi alacağına HIZIR kesilen yargı,bu mağdurların haklarını beş senedir sürüncemede bırakıyor. Mağdurların büyük oranda HAK kaybı yönünde kararlar veriyor. Böyle HUKUK DEVLETİ olamaz. Böyle Siyasi devlet de olamaz. Artık Bu devletin kökten bir revizyona ihtiyacı vardır. Ve acilen yapılması gereklidir bu revizyonun.
Benim halkıma söylemek istediğim,tüm bu zulümlere rağmen,eğer hala Başbakana ve EŞKİYA UZANLARA oy vermeyi düşünen varsa bilsinler ki,bunlara oy verenler 10 milyon YUVANIN DAĞILMASINA oy verir,300 kişinin kanına oy verir, 10 milyon mağdurun sefalete itilmesine oy verir,yüzbinlerce bu yüzden hasta olan mağdurların VEBALİNE oy verir. Kana oy verir,cana oy verir,Feryada oy verir.
Müslümanın müslümana yapacağı en yararlı şey NASİHATTIR. İşte Sevgili Peygamberimizin direktifi : HER KİM ZULME UĞRAYAN KARDEŞİNİN ÜZERİNDEN ZULÜM KALKANA KADAR, ONUN YANINDA OLURSA,AYAKLARIN KAYDIĞI SIRATTA ONUN AYAĞI SABİT KALIR (.Ramuz)
İşte Allahın direktifi :Zalimlerin ahirette hiç bir yardımcıları olmayacaktır,şefaat eden de bulunmaz onlara,zalimlere yardım edenler,onları destekleyenler,onların zulmüne rıza gösterenler,yapılan zulümlere aynıyla ortaktırlar. Selamlar.