Saygıdeğer ZEDE Kardeşlerim. Devletin başına gelen siyasilerin ve devletin diğer organlarının görevini yapmaması sonusu zedeler oluştu ülkemizde. Ne kadar sayıları? Tam 2.5 milyon. Aileleriyle birlikte 25 milyon.
Yirmi yıl önce Bankerzedelerle başladı bu soygunlar. Batan 19 Bankazedelerle,Holdingzedelerle,İhlaszedelerle ve en son soyguna uğrayan İmarzedeler oldu.

Vatandaşın mal,can ve namusunu korumak için var olan devlet sahip çıkmadı varı yoğu hortumcular tarafından ellerinden alınan bu zedelere.

Soyguncuların hamisi olan siyasi iktidar ve HUKUKTAN haklarını artık alamayacaklarını anlayan ZEDELER bir birlik oluşturdular haklarını alabilmek için.

Artık kendileri yürüyecekler iktidara,25 milyon kendi arasından seçtiği temsilcilerini gönderecek meclise ve bu temsilcilerin kurduğu hükümet çıkaracak hırrsızların zedelerden çaldıklarını,hırsızlardan alıp zedelere verme(ödeme) kanunlarını. Hem de bu zamana kadar geçen süre için parası hangi portföydeyse o portföyün gelirini alacak üzerine. Haklarını almak için ettiği masraflar da ayrıca ödenecek kendilerine.

Hem de devletin sırtına bir kuruş yüklenmeden. Bu soygunu yapan,soyguna yardım eden ve bu soygunu çözmeyen siyasilerden suçları oranında alınacak. Misal Banker paraları alıp kaçtığı tarihe kadar ki Bankerden,ondan bu zamana kadarki faizi bu zamana kadar iktidara gelen siyasilerden tahsil edilecek.

Şimdi tüm ZEDE kardeşlerime sesleniyorum. Bu zamana kadar mahkemelere gittiniz,dernekler kurdunuz,avukatlar tuttunuz haklarınızı alabilmek için. Haklarınızı alamadığınız gibi üstelik avukatlar,mahkemeler,dernekler tarafından da soyuldunuz haklarınızı alacağız vaadiyle.

Şimdi sizin yapacağınız şu. İnternetteki Mimhaber.net/forum sitesine girip ZEDELERİN ENVANTERİ bölümüne kaydınızı yaptırmak. Seçime 3 yıl var. Seçim öncesi ilinizdeki zedeler meclise göndereceğiniz temsilcinizi aranızdan noter kurası veya seçimle belirlemek.
Seçimlerde belirlediğiniz adaya oyunuzu vermek ve akraba ve yakınlarınızla nazınızın geçtiği kimselere hakkınızı alabilmek için adayınıza oy vermesini sağlamak. İşte hepsi bu kadar. Ne aidat,ne para ne de meydanlara çıkıp tartaklanmanız isteniyor sizden. Bakın yeminle söylüyorum en geç 4 yıl sonra tüm zedeler haklarını son kuruşuna kadar alacaklar. Nasıl olacak bu? Hükümet zedelerin alacaklarını hesaplayıp onlara ödeme yapmak için tahvil çıkaracak ve böylece zedelerin hakları ödenecek. Peki devlet zedelere ödediği parayı nasıl alacak. Çok basit. Hortumcu ve bu soyguna yardım eden ve soyanlardan zedelerin haklarını almayan siyasi iktidarlardan(milletvekillerinden) suçları oranında bono faizi üzerinden tahsil edecek onlardan. Yani devletin sırtına sarılmayacak zedelere ödenen paralar. İnanın bono faizinden ödeneceğini duyan hırsız ve siyasiler,bono faizinden ödememek için bir günde denkleştirirler bu paraları.

Neyse Haydi şimdi yaptıralım zedeler olarak kayıtlarımızı,internet imkanı olmayanlara ve haberi olmayan zede olduğunu bildiğimiz kişilere haber verelim ve onların da kayıtlarını yaptırmalarını sağlayalım. Haydi iş başına.

Bu konuda aklına takılan ve sormak istediği herhangi bir husun olan zede kardeşlerim için e mail adresimi veriyorum. E mailime mesaj atarak sorabilirler ve ben de cevaplarım. Tekrar görüşmek üzer4e selamlar. E mailim = Devletzede@hotmail.com

Not: Bakın şunu baştan söyleyeyim. Biz zedeler iktidara yürümek için bir araya geldiğimizi gören AKP,bu hareketi kırmak için zedelerin sorunlarını çözüme yönelik kanunlar çıkarabilir,vaatler verebilir. Sakın aldanmayın ve bu KUTLU HAREKETten ayrılmayın. AKP'nin çözüm yalanlarına kanmayın. Çünkü İmarzedelere 5 sene sonra kimine sadece ana parasını verdi,kimine para vermek şöyle dursun daha borçlu çıkardı devlete. AKP size çözüm vaat ederse işte AKP'nin çözümü. Baştan bunları bilin diye söylüyorum.