+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Konu: Kurtuluş Programı 1.01

 1. #1
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart Kurtuluş Programı 1.01

  Kurtuluş Programı 1.01


  ÖNEMLİ
  Zahiri,batıni ve ledüni ilimler eklenmiştir.Herkes aklına ve kalbine göre istediklerinden faydalansın.Anlamadığı konularıda geçsin.İstemediğinden faydalanmasın.Biz islami bilgileri toplar program yaparız.Kimseye bir şey inandırma veya kabul ettirme gibi bir derdimiz yok.Herkesin herşey hakkında bilgi sahibi olmadan yazdığı şu kirli internet ortamında,Allah için faydalı islami bilgileri toplamaya çalıştık.Ölçümüzde kuran ve sünnettir.


  Program Hakkında Bilgiler
  Program boyutu:20mb,40mb
  Bellek,hafıza kartı taşınabilir.Bilgisayar,telefon,tablet...çalışır.
  Hatimler ve resimler internet gerektirir.Diğer yazılar kalıcı olup internetsiz okunabilir.

  Android destekli Telefon ve tabletlerde chm uzantılı dosyaları çalıştırma.
  İndirilen CHM uzantılı dosyaları telefonlarda ve tabletlerde çalıştırmak için Google Playdan "Moon Reader" İndirmeniz yeterlidir.Ücretsiz olanı indirin.İnterneti kapatırsanız uygulamalar reklam gösteremez.Chm dosyası çalıştıran farklı uygulamalarda olur."Chm Reader X" da gayet kullanışlıdır.


  Ek bilgi:Pdf dosyası aynı şekilde telefonlarla google playdeki uygulamalarla çalıştırılabilir.  Bilgisayarda Chm uzantılı dosyaları çalıştırma.
  Chm-E-kitapları Çalıştırma
  Önemli:
  Tüm Chm dosyalarında güvenlik uyarısı verir. Aç demeniz gerekir.


  Programı indirip veriler gözükmezse.Programın üzerine sağ tıklayın.En altda özelliklere girin."Engellemeyi kaldır" basınız.Uygulaya basın.Artık tüm e-kitap (.chm) dosyalarını okuyabilirsiniz.  Kurtuluş Programı 1.01 İndir
  (Yeni Güncellemeler Buraya Eklenicek)
  https://drive.google.com/drive/folders/1jOHuTzi1tAmZqKHL5UPeOh7pI6R6OR64  Alternatif Link
  http://www.mediafire.com/folder/o2fluk3ogczzo/Kurtuluş_Programı_1.01
  İÇERİK
  KURANI KERİM HATİMLER DİNLE:40 küsür hatim,meal dinle.
  KURANI KERİM ARAPÇA:Geç açılabilir internet gerekir.Programın içinden 3D E-Kitap olarak indirebilirsiniz
  KURANI KERİM MEALİ:Süre isimlerinin yanını kaç ayet oldukları yazmaktadır.
  KURANI KERİM TEFSİRİ:Zahiri,batıni ve ledünü ilimlerle doludur.
  KURANI KERİM HADİSİ ŞERİFLERLE SÜRELERİN FAZİLETİ:Kütübi sitteden süreler ile ilgili hadis-i şerifler eklenmiştir.114 süre başlığı altında eklenmiştir.
  KURANI KERİMDE RABBİMİZ ALLAHIN İSMİ ŞERİFLERİ:Esmaül hüsnanın geçtiği her süre ismi ve her ayet eklenmiştir.Arapça okunuş ve türkçeleriyle.
  YÜCE ALLAHIN İSMİ ŞERİFLERİ HAKINDA BAZI BİLGİLER:Ayet ve hadislerle 75 esmaül hüsna yazılmıştır.Allah nasip ederse tamamlanacaktır.
  ESMÂÜ'L-HÜSNÂ:Esmâ-Î Hüsnâ Şerhi- İmam Gazali Hazretleri,Esmaül Hüsnaları Dinle,Allah-u Teâlâ’nın Sıfatları,Esmaül Hüsna Tüm Kaynakları,Cevşeni Kebir(Arapça Okunuş,Türkçe,Kaynağı),286 Esmaül Hüsna
  İSLÂM İLMİHALİ:İman ve İslâm,Allah-u Teâlâ'ya İnanmak....
  NAMAZ HAKKINDA HERŞEY:Düzenli şekilde abdest ve namaz hakkında bilgiler eklenmiştir.Namaz kılınışı,vakitleri,namaz süreleri,abdest duaları,Zâhirî Huşu,Bâtınî Huşu,....
  HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm:Bu eser, Pakistan Devleti tarafından 1997 yılında düzenlenen Dünya Sîret yarışmasında birincilik ödülüne layık görülmüş ve Muhterem Müellif'e bir liyakat belgesi verilmiştir.
  KÂİNATIN EFENDİSİ,PEYGAMBERİMİZ HAZRET-İ MUHAMMED MUSTAFA-sallallahu aleyhi ve sellem-:İtaat ve Teslimiyet,Âlemlere Rahmet,Nur Saçan Kandil,En Büyük Delil,Ahsen-i Takvîm,Sırat-ı Müstakim,Makâm-ı Mahmûd,Şânı Yüce Peygamber,En Büyük Nimet....
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V) HAYATI;Önceki hayatı,kısaca hayatı,miraç mucizesi,veda hutbesi
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V) SÜNNETLERİ:Su içmesi,oturması,yürümesi,temizliği,cömertliği,merh ameti,alçak gönüllüğü,doğruluğu,güvenirliği,beden dili ve üslubu,konuşması...
  KISAS-I ENBİYÂ Aleyhimüsselâm:Hz. Dâvud Aleyhisselâm,Hz. Süleyman Aleyhisselâm,Hazret-İ Zekeriyâ Aleyhisselâm....
  KÜTÜBİ SİTTE-KONULARA GÖRE HADİS:Kütübi Sitte 6 Hadis Kitabı,7300 hadis kaynaklı.
  RAMAZAN-I ŞERİF:30 güne dua,dualar,oruç ve zekat,bilgiler
  ASHÂB-I KİRAM -Radiyallahu anhüm- HAZERÂTI'NIN HAYATI:Hazret-İ Ebu Bekir Sıddîk -Radiyallahu Anh-...
  SİLSİLEİ SÂDÂT;33-Şeyh Muhammed Es’ad Erbilî (Kuddise Sırruh):34-Halil Fevzi(Kuddise Sırruh) Efendi Hazretleri
  MEKTUBÂT:Muhammed Es'ad Erbilî Efendi Hazretleri-Kuddise Sırruh- "Mektûbat", "Kenzü'l-İrfan", "Risâle-i Es'adiyye" gibi tasavvuf ve tarikat ile ilgili mevzuları içeren eserlerinin yanında, Türkçe ve Farsça şiirlerini ihtivâ eden bir "Divân"ı vardır.
  SÖZLER ve NOTLAR:“Ekmeği ateş pişirdiği gibi, insanı da ibtilâ pişirir.” (25 Ağustos 1979),“Ümmet-i Muhammed’i öz kardeş bilmek ve sevmek, müslümanların birleşmesini ve çoğalmasını arzu etmek lütfu, Hazret-i Allah’ın kardeşlerimize cidden büyük bir ihsanıdır.” (3 Şubat 1983),"Sen sen ol, Hakk ile ol! Halka muhtaç olma." (1 Haziran 2006)
  TASAVVUF'UN ASLI HAKİKAT VE MARİFETULLAH İNCİLERİ:Nefs dereceleri,akıl dereceleri,mafiretullah ilmi,zikrullah....

  AHİR ZAMAN ALİMLERİ:Kuran ve sünnetden ayrılmış ,kendileri gibi halkıda kandırıp ,saptırmaya çalışayanlara ayet ve hadisi şerifeler ile cevaplar
  ORGAN NAKLİ VE VASİYETİ CÂİZ MİDİR?:İslami,Hukuki,Tıbbî açıdan tüm delilleriyle,ayet ve hadisi şeriflerle anlatılmıştır.Birçok islam alimlerinin görüşleride eklidir.
  TESETTÜR,ÖRTÜNME,KAPANMA HAKKINDA HERŞEY:Açılıp Saçılarak Yürümeyin(Ahzab 32,33,34.Ayet Tefsiri),Irzlarınızı Koruyun(Nur Süresi 31.Ayet Tefsiri),Müminlerin Hanımlarına Söyle(Ahzab Süresi 59.Ayet Tefsiri)....
  HIRİSTİYANLARI HİDAYET VE GERÇEK KURTULUŞA DAVET:Birçok dilde.
  MAFİRETNAME-İBRAHİM HAKKI HAZRETLERİ: İbrahim Hakkı Hazretleri,1757 yılında yazılmıştır. Eser Türkçe olup, tasavvuf, astronomi, anatomi, geometri, psikoloji ve edebiyat konularını içeriyor. Orjinali 2 cilttir.
  40 KUDSİ HADİS:Eser, büyük İslâm âlimi İmam Gazâlî'ye (rah) aittir.İmam Gazâlî(k.s), bu eserde kırk KUDSİ hadisi bir araya getirerek güzel bir öğüt, uyarı ve ahlâk kitabı oluşturmuştur.
  DUALAR:Şifa Duaları,Kuranı Kerimde Dualar,Kütübi Sitte Dua Kelimesi Geçen Hadisi Şerifler,Çeşitli Dualar,Ramuzül Ehadis Dualar (7101 Hadis Kitabından),Kıtabu'd-Daavat(Dualar Kitabı) Sahih-i Buhari,Tirmizi Dualar,Evradi Kudsiye(1-154),AYETEL HIRS(Arapça,Arapça Okunuş)
  SALAVATI ŞERİFELER;DELAİLÜL HAYRAT(Arapça,Türkçe),200 Çeşit Salavatı Şerife(Arapça okunuş,türkçe,kaynak)...
  HAKİKAT AYLIK İSLAM DERGİSİ:İslami Bilgiler,tarihi sayfalar,şiirler,gündem,eğitim...76-307 tüm sayılar.

  NOT:
  Kurtuluş Programı 1.01 Geri-İleri Tuşlu
  İçerik aynı olup tuş ekleyinceboyutu artımıştır.Bilgisayarda dahi iyi kullanılması içindir.Tuşsuz olan ise tablet ve telefonlarda tuşa gerek yoktur ve daha iyi çalışmaktadır.Her iki programda aynıdır ve bilgisayar,telefon,tablet... herşeyde çalışır.


  Resul-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz bir Hadis-i şerif'lerinde şöyle buyurmuşlardır:

  "Ümmetim benden sonra yetmiş üç fırkaya ayrılacak, bir fırka müstesna, diğerleri hep ateştedir.

  – Onlar kimlerdir Yâ Resulellah?

  Benim ve Ashâb'ımın yolunda olanlardır." (Ebu Dâvud)

  “Allah kime hidayet ederse, o doğru yolu bulmuştur.” (A’râf: 178)
  “Allah dilediğini dalâlette bırakır, dilediğini de hidayete erdirir.” (İbrahim: 4)
  “Allah kimi dalâlette bırakırsa, ona hidayet edecek yoktur. Allah’ın hidayete erdirdiğini de dalâlete düşürüp saptıracak yoktur.” (Zümer: 36-37)

  Cenâb-ı Hakk’ın bir insanda dalâlet yaratması, o insanın kendi arzusu ile sapıklık yolunu seçmiş olmasındandır. Yoksa kul iradesini dalâlete yöneltmedikçe, Hazret-i Allah onu zorla sapıklığa düşürmez. Çünkü insanda hidayet ve iman fıtrîdir, yaratılışında vardır. Dalâlet ve küfür insanın cüz’i iradesini kötüye kullanmasından dolayı sonradan ârız olmuştur.

  Âyet-i kerime’lerde şöyle buyuruluyor:
  “İnsanları hidayete erdirmek senin üzerine borç değildir. (Sana düşen hidayete davettir.) Şu kadar var ki, Allah dilediği kimseye hidayet eder.” (Bakara: 272)
  “Dileseydik herkese hidayet verirdik.” (Secde: 13)

  Sizden Hiçbir Ücret İstemeyenlere Uyun,Onlar Doğru Yoldadırlar.”(Yâsin: 21).
  "Cenâb-ı Allah haris (aç gözlü) ve çekiştirilen (tenkit edilen) isteyicilere buğzeder." (C. Sağir)
  "El açıp isteyenler, o el açıp istemelerindeki zül ve hakareti bilselerdi dünyada hiçbir zaman dilencilikte bulunmazlardı." (C. Sağir)

  SON OLARAK
  “İnsanlarla güzel konuşun.” buyuruluyor. (Bakara: 83)

  * “Dikkat ediniz! Mü’mini öldürmek kâfirlerin vasfıdır. Mü’mine sövmek fâsıkların vasfıdır. Bir mü’minin, kardeşini üç günden fazla konuşmayarak terk etmesi helâl değildir.” (Câmiü’s-Sağîr, 2/1435)

  * “Müslüman’ı öldürmek kâfire yakışır. Müslüman’a sövmek günahtır." (Câmiü’s-Sağîr, 3/2912)

  * “Bir kişinin Müslüman’ın şerefine dil uzatması büyük günahlardandır. Bir sövmeye iki sövme ile karşılık vermek büyük günahlardandır.” (Câmiü’s-Sağîr, 3/3491)

  * “Birbiriyle sövüşen iki kimsenin söyledikleri şeylerin günahı, kendisine sövülen haddi aşmadığı sürece ilk sövmeye başlayan kimse üzerinedir.” (Müslim, Birr, 68)

  "Müslümana sövmek fısk, onu öldürmek küfürdür." (Buhâri: 45)

  Zahiri oruç; gündüzleri yemekten-içmekten ve mukarenetten kesilmektir. Ramazan ayında tutulur.

  Tarikat orucu ise, ömür boyu devam eder. Mürid, gece gündüz bütün âzalarını kötü duygulardan muhafaza etmek mecburiyetindedir. Gıybet etmez, hiçbir fenâlık düşünmez, kimseye zulmetmez, dövmez, sövmez, duygularını kötüye kullanmaz. Duygularını kötülüğe kullandığı anda, fiilen yapmasa da orucu bozulmuş olur. İşte asıl oruç budur.

  Kütübi Sitte:3083 "Bir rivayette de şöyle buyrulmuştur: "Oruç perdedir. Biriniz birgün oruç tutacak olursa kötü söz sarfetmesin, bağırıp çağırmasın. Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa "ben oruçluyum!'' desin (ve ona bulaşmasın).''" Buhari, Savm 2, 9, Libas 78; Müslim, Sıyam 164 (1151); Muvatta, Sıyam 58, (1, 310); Ebu Davud, Savm 25 (2363); Tirmizi, Savm 55, (764); Nesai, Sıyam 41, (2, 160-161); İbnu Mace, Sıyam 1, (1638), Edeb 58, (3823). 2. #2
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.05  YENİLİKLER
  HATALAR DÜZELTİLDİ.(SESLER VE BİRÇOK DÜZELTME.)
  KURANI KERİMDE ESMAÜL HÜSNALAR ARAPÇA YAZILIŞLARIYLA EKLENDİ.
  YENİ BİLGİLER EKLENDİ.

  AYNI LİNKTEN GÜNCELLENMEKTEDİR.

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.05 İNDİR GÜNCEL.
  https://drive.google.com/drive/folde...PeOh7pI6R6OR64

 3. #3
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart  VİDEODAN PROGRAMIN NASIL OLUDUĞUNU,NASIL ÇALIŞTINIĞINI,ÖZELLİKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZbkX-DYGPFA

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.05 EXE(UYGULAMA)
  CHM dosyalarını çalıştıramayanlar için exe dönüştürülmüştür.
  Sadece bilgisayarınıza indirip çalıştırınız.

  Eğer telefondada çalıştırmak isterseniz aynı linkte CHM yazanı indiriniz.Aynı linkte nasıl çalıştırmanız gerektiği yazmaktadır.


  Genel Özellikler
  Boyut:45mb
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.


  Program Özellikleri
  1-Açtığınız herhangi bir konun üstüne fare ile tıklayın.Ctrl basılı tutup + tuşuna basarsanız yazılar büyür.Ctrl basılı tutup - tuşuna basarsanız yazı küçülür.
  2-Sayfaları kaydırarak birden konuyu açabilirsiniz.
  3-Ses listeleri otomatik geçiş yapar.Hatimlerde çok iyi olmaktadır.Listeden istenilen sese tıklandığında anında okumaya başlar.

  ÖNEMLİ
  Seslerde çıkış yapmadan önce sesi durdunuz.Böyle yapmazsanız çalmaya devam eder.Sayfayı kapatınca ses kapanmamakta böylece ses çalarken başka konulara da göz gezdirebilirsiniz.Yanlışlıkla durdurmadan sayfayı kapatırsanız yine sorun olmaz programı tekrar açarsınız.


  PROGRAMI İNDİRİN.HER ZAMAN BU LİNKTEN GÜNCELLENMEKTEDİR.

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.05 İNDİR GÜNCEL.
  https://drive.google.com/drive/folde...PeOh7pI6R6OR64

 4. #4
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart

  Kurtuluş Programı 1.07

  Programlarımızın hiç birinde reklam yoktur...


  video
  Program linkinin içine video eklenmiştir.Nasıl çalıştığını ,özelliklerini görmek için bakabilirsiniz.
  https://drive.google.com/file/d/13s4...fizmhA/preview


  Program Hakkında
  Chm(Bilgisayar,Telefon,Tablette calışır.Çalıştıramayanlar Detaylı bilgi indirme linkinin içinde)
  Exe(Bilgisyar için kurulumsuz tıkla çalışsın.)


  Kullanımı
  Yazı Büyütme ctrl(+)+ tuşuna birlikte basın.v
  Yazı Büyütme chmde A harfine basın.Extra büyütmek için ctrl(+)+ basın.
  Sesleri durdurduktan sonra o sayfa,konudan çıkın.Çünkü ses çalışmaya devam eder.Bu dinlerken diğer yazılarıda gözden geçirebilmeyi sağlar.Tamamen programı kapattığınızda veya durdur yaptığınızda sesler ve videolar durur.
  Hatimler ve sesler sıralı otomatik geçiş yapar.İstenilen süre veya seslerden başlatılabilir.


  Yenilikler
  Birçok bilgi eklendi.
  Exe ileri ve geri tuşu eklendi.
  Birçok hata düzeltildi.


  Kurtuluş Programı 1.07 İNDİR GÜNCEL.
  https://drive.google.com/drive/folde...PeOh7pI6R6OR64


  Kurtuluş Programı 1.07 Alternatif Link
  http://www.mediafire.com/folder/nox1..._Programı_1.07

 5. #5
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart

  KURTULUŞ PROGRAMI 1.08 CHM-EXE(UYGULAMA)  VİDEOLARDAN PROGRAMIN NASIL OLUDUĞUNU,NASIL ÇALIŞTIĞINI,ÖZELLİKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.


  Kurtuluş Programı 1.07(program yapısı aynıdır daha önceden video çekmiştik)
  https://www.youtube.com/watch?v=0S0V...U&index=8&t=0s


  Kurtuluş Programı Telefon ve Tabletlerde
  https://www.youtube.com/watch?v=W_B5...LsfHlU&index=8
  Programlarımızın hiçbirinde reklam yoktur ve olmayacaktır...


  İÇERİK
  Her müslümanın faydalanıcağı islami bilgilerin toplandığı programdır.
  Kuranı Kerim(hatim 50 Hafızdan,tefsir,arapça-türkçe meal,bilgi),sünnet,ayet,hadis,islam ilmihali,Peygamber Efendimiz(s.a.v) Hayatı,Esmaül Hüsna(En detaylı bilgilerle),islami yazılar,Hakikat dergilerinin tamamı(Eğitim,şiir,gündem,tarihten sayfalar..)...


  Exe Genel Özellikler
  Boyut:74mb
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.


  Program Hakkında
  Chm(Bilgisayar,Telefon,Tablette calışır.Çalıştıramayanlar Detaylı bilgi indirme linkinin içinde)
  Exe(Bilgisayar için kurulumsuz tıkla çalışsın.)


  Exe Program Özellikleri
  1-Açtığınız herhangi bir konunun üstüne fare ile tıklayın.
  Yazı Büyütme ctrl(+)+ tuşuna birlikte basın.
  Yazı Küçültme ctrl(+)- tuşuna birlike basın.
  Ctrl basılı tutup + tuşuna basarsanız yazılar büyür.Ctrl basılı tutup - tuşuna basarsanız yazı küçülür.
  2-Çoklu sayfa görüntüleme.
  Açtığınız sayfaları kaydırarak birden konuyu inceleyebilirsiniz.
  3-Hatimler ve sesler sıralı otomatik geçiş yapar.İstenilen süre veya seslerden başlatılabilir.
  Listeden istenilen sese tıklandığında anında okumaya başlar.
  4.Veriler kopyalanamaz.(chmde kopyalanabilir.)
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.


  Chm Genel Özellikler
  Boyut:36mb İleri-Geri tuş ekli olan 56mb.
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.


  Chm Programa Özellikleri
  1.Tüm veriler Kopyalanabilir.
  2.Yazıcıdan yazdırılabilir.
  3.Yazı Büyütme chmde üst menüde "A" simgesine basın.Extra büyütmek için ctrl(+)+ basın.
  4.Chm dosyaları aşırı güvenlikli olduğu için birçok onay vermek gerekiyor.Window 8-10 gibi işletim sistemlerinde sesler çalışmaya bilir.Fakat sitemizden rahatça dinleyebilirsiniz.


  CHM uzantılı dosyaları Android destekli Telefon ve tabletlerde çalıştırma.
  İndirilen CHM uzantılı dosyaları telefonlarda ve tabletlerde çalıştırmak için Google Playdan "Moon Reader" İndirmeniz yeterlidir.Ücretsiz olanı indirin.Tüm android uygulamalarında interneti kapatırsanız uygulamalar reklam gösteremez.Chm dosyası çalıştıran farklı uygulamalarda olur."Chm Reader X" da gayet kullanışlıdır.


  Ek bilgi:Pdf dosyası aynı şekilde telefonlarla google playdeki uygulamalarla çalıştırılabilir.


  Yenilikler
  Birçok bilgi eklendi.
  Birçok hata düzeltildi.
  Exe ileri ve geri tuşu eklendi.
  Yazdırma tuşu eklendi.


  PROGRAMI İNDİRİN.HER ZAMAN BU LİNKTEN GÜNCELLENMEKTEDİR.


  KURTULUŞ PROGRAMI 1.08 CHM-EXE(UYGULAMA)İNDİR GÜNCEL.
  https://drive.google.com/drive/folde...PeOh7pI6R6OR64


  Alternatif Link
  http://www.mediafire.com/folder/o2fl..._Programı_1.01

 6. #6
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart

  islamikonular(apk) Telefon Uygulaması


  Telefon,tablet... apk uzantılı dosyaları çalıştıran tüm cihazlar için. Uygulamaya dönüştürülmüştür.


  Kurulum
  Programı indirin.İndirdiğiniz apk dosyasının üzerine tıklayın.Kurulum sayfası gelecektir.Tamam deyip kurunuz.


  Genel İçerik
  Hertürlü islami bilgi,konu,islam ilmihali... resim,ses,video olarak eklidir.
  Kuranı Kerim Arapça,Arapça Okunuşları,Türkçe meal,Tefsiri ve birçok bilgi.
  50 Hafızdan Hatim Dinle
  Hadisi şerifler,kütübi sitte(7300 hadis ayrıca sesede çevrilmiştir)
  Konulara göre ayet,konulara göre hadis,kelimelere göre ayet,hadis gibi çalışmalarımız eklidir.
  Esmaül Hüsnalar(kuranı kerimdeki tüm esmaül hüsnalar,286 esmaül hüsna,cevşeni kebir)
  Dualar(buhari,tirmizi,ramüzül ehadis... ve birçok kaynaktan )
  Peygamberimiz (s.a.v) hayatı,sünnetleri,duaları(seslide eklidir)
  Chm,pdf,3d ekitap,exe,access... ile oluşturulmuş birçok dini program.


  Program Hakkında
  Boyut:2,5mb "apk" android uygulaması.
  Yazı boyutu büyük olarak ayarlıdır.Ayrıca telefonun zoom(iki parmağınızla ekrana dokunun.yakınlaştırma ve uzaklaştırma) tuşları kullanılabilir.Ekran kaydırmalar ekli.
  Geri tuşu kullanılabilir bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


  Sesler
  Birçok eser sese çevrilmiştir.
  Otomatik oynatır.Sıra ile diğerine geçer.
  İstenilen listeden seç seçelip oynatılabilir.
  Uygulamada bir ses açarsanız uygulamayı kapatmadan arka plana geçtiğinizde ses çalmaya devam eder.Böylece ses çalarken telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.


  Program Video(İnternet hızınıza göre sayfalar yüklenir.Videoyou kısaltmak adına kesmeler yaptım.Bilgisayar telefon emulatöründe çekilmiştir.)
  https://www.youtube.com/watch?v=9YZA...&index=10&t=0s


  islamikonular(apk) Uygulamasını Direk İndir.
  http://islamikonular.weebly.com/uplo...amikonular.apk


  Google Drive ile İndir (Güncellemeler buradan yapılacak.)
  https://drive.google.com/open?id=1wr...jYW1xl19jqg6rR


  Alternatif Link
  http://www.mediafire.com/folder/8cpy...mikonular(apk)

 7. #7
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart

  Kurtuluş Programı 1.09 CHM,EXE Bilgisayar,Telefon

  Kurtuluş Programı 1.09 CHM,EXE Google Drive İle İndir
  ​(Güncellemeler buradan yapılacak)https://drive.google.com/open?id=1jO...PeOh7pI6R6OR64

  VİDEO-Kurtuluş Programı 1 09 CHM, EXE (Bilgisayarda)
  https://www.youtube.com/watch?v=3ciN...sfHlU&index=16

  VİDEO-Kurtuluş Programı 1 09 CHM (Telefon ve Tabletlerde)
  https://www.youtube.com/watch?v=O_5E...sfHlU&index=17

  İÇERİK HAKKINDA BİLGİ
  Her müslümanın faydalanacağı İslami bilgilerin toplandığı programdır.
  Programın içinde herkesin faydalanıp anlıyacağı zahiri konular olduğu gibi batıni ve ledüni ilmide mevcutttur.Akıl derecelerine görede konuların derin noktalarının kavranıp ,anlaşılmasıda farklılık gösterir.Bu durumda diyeceğimiz şey faydalı gördüğünüzden ilminizce,aklınızca faydalanırsınız.Anlamadığınızı geçersiniz veya beğenmediğinizi okumazsınız.
  Her müslümanın faydalanabiliceği "NAMAZ,ORUÇ,ZEKAT,HAC,ZİKİR,DUA..."gibi konularda mevcuttur.Ayrıca "GÜNDEM,ŞİİR,EĞİTİM,TARİHİ SAYFALAR..."gibi bilgilerde mevcuttur.
  İlmi kaynaklı bilgilerdir.

  Genel İçerik
  Kuranı Kerim(Hatim 50 Hafızdan,tefsir,arapça-türkçe meal,bilgi),sünnet,ayet,hadis,dua,zikir,islam ilmihali,Peygamber Efendimiz(s.a.v) Hayatı,Esmaül Hüsna(En detaylı bilgilerle),islami yazılar,yaşanmış kıssalar,Hakikat dergilerinin tamamı(Eğitim,şiir,gündem,tarihten sayfalar..)...


  1.09 Yenilikler
  Peygamberimiz(s.a.v) 123 Duası Eklendi.
  ANDROİD TELEFON,TABLET... İSLAMİ UYGULAMLAR konu başlıkları olarak eklendi.
  Hatalar Düzeltilip eksik konular ilave edildi.

  1.09 Düzeltilenler
  YÜCE ALLAHIN İSMİ ŞERİFLERİ HAKINDA BAZI BİLGİLER (eksiklikler giderildi.)
  HAZRET-İ MUHAMMED Aleyhisselâm (Son bölüm ses ve yazı eklendi.1,2,3 diye konu başlıkları düzeltilerek o konunun başlığı ile değiştirildi.
  İSLÂM İLMİHALİ(1,2,3 diye konu başlıkları düzeltilerek o konunun başlığı ile değiştirildi.)
  ASHÂB-I KİRAM -Radiyallahu anhüm- HAZERÂTI'NIN HAYATI(1,2,3 diye konu başlıkları düzeltilerek o konunun başlığı ile değiştirildi.)
  Bunlar gibi birçok isimsiz konu başlığı değiştirildi.
  301-315 sayılı dergilerin içerikleri uygun kategorileri başlıklarına aynı şekilde eklendi.(Bazı açıklamalar eklendi.)
  PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V) SÜNNETLERİ Çift başlıklar düzeltildi.
  Kalpteniman yeni yazılar eklendi.

  EXE Genel Özellikler (Bilgisayar İçin)
  Boyut:75mb
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.İndirin kurmadan tıklayıp çalıştırın.Kendi içinde başka programa ihtiyaç duymadan çalaşabilen paketlenmiş dosyadır. Hiçbir dosya klasörüne kurulum yapmaz.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.

  Exe Programı Kullanım Özellikleri ve İpuçları
  1-Açtığınız herhangi bir konunun üstüne fare ile tıklayın.
  Yazı Büyütme ctrl(+)+ tuşuna birlikte basın.
  Yazı Küçültme ctrl(+)- tuşuna birlike basın.
  Ctrl basılı tutup + tuşuna basarsanız yazılar büyür.Ctrl basılı tutup - tuşuna basarsanız yazı küçülür.
  2-Çoklu sayfa görüntüleme.
  Açtığınız sayfaları kaydırarak birden konuyu inceleyebilirsiniz.
  3-Hatimler ve sesler sıralı otomatik geçiş yapar.İstenilen süre veya seslerden başlatılabilir.
  Listeden istenilen sese tıklandığında anında okumaya başlar.
  Not:Başlatılan sesi durdurup öyle sayfayı kapatınız.Eğer durdumazsanız ses devam eder bu özellik hem dinleyip ,hem başka konular bakabilmenizi sağlar.
  4.Veriler kopyalanamaz.(Chm'de kopyalanabilir.)
  5-Ses,resim,video gibi özelliklerin çalışması için internet gerekir.Diğer bilgiler internetsizde görüntülenebilir.

  CHM Genel Özellikler (Bilgisayar,Telefon,Tablet)
  Daha fazla program resimi drive linkinin içinde.

  Boyut:37mb İleri-Geri tuş ekli olan 56mb.
  1-Kurulumsuz exe uygulama dosyası.Kurmadan tıklayıp çalıştırın.
  2-Ekran boyutu istenildiği gibi ayarlanabilir.Uç kenarlardan fare ile kırpın.Tam ekranda yapabilirsiniz.
  3-Çalışması için başka programa ihtiyaç duymaz.
  4-Bellek,hafıza kartı,sd kart... atılıp taşınabilir.

  Chm Programa Özellikleri,Kullanımı ve İpuçları
  1.Tüm veriler Kopyalanabilir.
  2.Yazıcıdan yazdırılabilir.
  3.Yazı Büyütme CHM'de üst menüde "A" simgesine basın.Extra büyütmek için ctrl(+)+ basın.Küçültme ctrl(-)-
  4.Chm dosyaları aşırı güvenlikli olduğu için birçok onay vermek gerekiyor.Window 8-10 gibi işletim sistemlerinde sesler çalışmaya bilir.Fakat sitemizden rahatça dinleyebilirsiniz.Java ve yeni işletim sistemleri ile ilgili bir sorun sanıyoruz.
  5-Bilgisayar,Telefon ve tabletlerde CHM uzantılı dosyaları çalıştırma Resimli Anlatım.(Konu boş gözükür mutlaka resimdeki gibi sağ tıklayıp-özellikler-engellemeyi kaldır yapmanız gerekir.Tüm CHM e-kitap dosyalarında bu böyledir.Başka türlü görüntülenemez.
  https://drive.google.com/open?id=1es...npGEuOPkZ29l1J

  CHM uzantılı dosyaları Android destekli Telefon ve tabletlerde çalıştırma.
  İndirilen CHM uzantılı dosyaları telefonlarda ve tabletlerde çalıştırmak için Google Playdan "Moon Reader" İndirmeniz yeterlidir.Ücretsiz olanı indirin.Tüm android uygulamalarında interneti kapatırsanız uygulamalar reklam gösteremez.Chm dosyası çalıştıran farklı uygulamalarda olur."Chm Reader X" da gayet kullanışlıdır.

  Ek bilgi:Pdf dosyası aynı şekilde telefonlarla google playdeki uygulamalarla çalıştırılabilir.


  ÖNEMLİ
  (Forumlardan gelen yoğun istek üzerine virüs total ilede taratıyoruz.Taratılan linkide ekliyoruz.Uzun süredir program yapıp yaymaktayız. Bizi bilen bilir.)
  50-60 Virüs programıyla taratan virus total sonuç linkleride eklidir.
  Google drive indirirkende taramaktadır.
  Biz dosyayı drive yüklerkende taramaktadır.
  Ayrıca Programlarımızda reklam yoktur.

  Kurtuluş Programı 1.09 CHM,EXE Google Drive İle İndir
  (Güncellemeler buradan yapılacak)
  https://drive.google.com/open?id=1jO...PeOh7pI6R6OR64

 8. #8
  Gayyur kurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  May 2014
  Mesajlar
  79

  Standart


  Exe arayüz rengi değiştirildi.

  1.10 SESLERDE BÜYÜK DEĞİŞİKLER
  Tüm seslere Yeni İlaveler Yapıldı.
  Ses eksik ve hatalı olan birçoğu değiştirildi.
  islam ilmihali hacc kelimesi okunuşu düzeltildi.Hacc bölümü tekrar düzenlendi.
  Kuranı Kerim Tefsiri;İhlas,nas süresi tekrar sese çevrildi.Eksiklikler giderildi.
  Hakikat Dergi tüm baş yazılar ses olarak eklendi.

  Kurtuluş Programı 1.10 CHM,EXE Google Drive İle İndir
  (Güncellemeler buradan yapılacak)
  https://drive.google.com/open?id=1jO...PeOh7pI6R6OR64

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

   

Benzer Konular

 1. Kurtuluş Programı 2
  By kurt26 in forum Program İndirme
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 16.05.14, 01:53
 2. Vesvese ve Kurtuluş Çareleri
  By ASHAB-I BEDR in forum Program İndirme
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 20.11.11, 22:16
 3. Efendimizden Kurtuluş Reçetesi
  By idea.25 in forum Hz. Muhammed (S.A.V)
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 25.11.08, 10:53
 4. Salat-ı Tefriciye Programı v1.0 Adlı Programı
  By Musab_ in forum Program İndirme
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 23.11.07, 00:40
 5. Üç Vakitte Kurtuluş
  By eslem_beyza in forum İslami Konular ve İman Hakikatleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 31.10.06, 16:31

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
Google Grupları
RisaleForum grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0