Demo Yazılım :
Download

DesktopGate adlı bu yazılımın kolay kullanımı, canlı monitör izleme sistemi ve çalışan aktivite kaydı özellikleri ile yöneticilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bütün bu özellikleri, şirket çalışanlarının etkili kontrolünü ve şirketin gizlilik politikasını korumayı; buna bağlı olarak da şirketlerin bilgisayar ağlarını ve diğer çevrimiçi iletişim yöntemlerini, hiçbir zarar görmeden kendi lehine kullanabilmesini sağlar.
DesktopGate yazılımı sadece bir uzaktan izleme programı değil tam bir personel bilgisayarı izleme ve kayıt altina alma çözümü. Onu diğer yazılımlardan ayıran özellikleri ise bir yada birden fazla yönetici tarafından iç ağdan yada ofis dışından (Örneğin yönetici tatildeyken)toplu ekran izleme ve uzaktan erişım yapılabilmesi ve istenilen tarihte istenilen personelin tüm aktivitesini geçmişe dönük raporlanabilmesi hatta birbiri ile karşılaştırabilmesi.
Uzaktan erişim
Ofisteki PC lere ofis dışından erişmek için kolay ve güvenli uzaktan erişim çözümüdür.
Yetki verildiği taktirde, IT departmanlarına yardımcı olabilecek bir uzaktan erişim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarına kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapılabilir.
Yerel ağ ya da internet üzerinden tüm şirket bilgisayarlarını tek bir pencereden izleyin
Bilgisayar kullanımını görüntüleyin
Kullanıcılara sezdirmeden ekranlarını uzaktan izleyin
Tüm firma bilgisayarları aktivitesini tek bir merkezde güvenli bağlantı kullanarak kaydedin
İstediğiniz bilgisayarı uzaktan yönetin
Uzaktan kontrol
Dosya transferi
Mesaj gönder
Sohbet başlatma
Geçmişe dönük raporlara ulaşın
Pano (clipboard) geçmişi
Uygulama geçmişi
Ziyaret edilen web siteleri
Aktivite logları
Messenger loglama