+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

Konu: Alim Çocuk 3.0 İndir, Animasyonlu Namaz İndir

 1. #1
  Dost lagenti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Mesajlar
  4

  Standart Alim Çocuk 3.0 İndir, Animasyonlu Namaz İndir

  Merhaba Arkadaşlar, Bulunduğunuz konu Kendim tarafından hazırlanmıştır. Bizzat incelemede bulunulan ve tavsiye niteliğinde tanıtım konusudur.  Alim Çocuk 3 - Mükemmel Kaynak !
  Merhaba arkadaşlar , sizlere bizzat denediğimiz ve büyük uğraşlar sonucu ortaya çıkan , hazırlanması yıllar süren bir eğitim vesilesini takdim edeceğim. İyi Öğrenmeler Dileriz...

  Alim Çocuk 3
  Kur’an okumayı öğrenmek için gerekli elif-ba dersleri, tecvid kuralları ve örnekler bulunmaktadır.Sınav bölümü sayesinde öğrendiklerinizi sınama imkanı bularak eksik olduğunuz konuları belirleyip, tekrarlayabilirsiniz. Namaz ve abdest ile ilgili genel ilmihal bilgileri, erkek-bayan ayrıntılı namaz anlatımları ve güncel namaz vakitlerini ve abdest alınışı ve namaz kılınışlarını, sesli ve 3 boyutlu animasyonlu anlatımdan takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Namazlarda okunan ve sık kullanılan sure, aşir ve duaları mealleriyle birlikte bulabilirsiniz.

  Birçok oyun var içerisinde. 3-15 Yaş arası çocuklar için hazırlanmış eşsiz bir program Alim Çocuk 3.0. Eğitim bölümü ve Oyun Bölümü var. Çok kapsamlı hazırlanmış.
  - Ebeveynler; Çocuğunuza yeteri kadar vakit ayırıp, onun maddi ve manevi gelişimini sağlayamıyorsanız,
  - İnternette çocuğunu yeterince koruyamıyorsanız, alternatif kaynaklar bulamıyorsanız bu ürün tam size göre...

  * Bu program DİYANET İşleri Başkanlığınca da incelenip, onaylanmıştır.
  ::Ayrıntılı bilgi için Tıklayın::

  Görsel Namaz Eğitimi – Alim Çocuk 3 Yeni 2014
  Görsel namaz eğitimi ile her yaştan bay veya bayan 3 boyutlu görsel animasyonlarla namaz kılmayı öğrenecek. Özenle hazırlanan bu çalışmadan faydalanmanız temennisiyle... Alim çocuk 3 kurdum ve bizzat denedim , islami olarak kullanılmasında bir sakınca bulunmayan çocukça grafiklerle sadece çocuklar değil , her yaştan insan namaz kılmayı ve kuran okumayı öğrenebilir. İnşALLAH sizlerinde namaz kılmasına öğrenmesine ve kuran okumasına bizler vesile olabiliriz...

  .
  Alim Çocuk 3 Namaz Öğrenmek Çok Kolay
  Namaz ve abdest ile ilgili genel ilmihal bilgileri, erkek-bayan ayrıntılı namaz anlatımları ve güncel namaz vakitlerini ve abdest alınışı ve namaz kılınışlarını, sesli ve 3 boyutlu animasyonlu anlatımdan takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Namazlarda okunan ve sık kullanılan sure, aşir ve duaları mealleriyle birlikte bulabilirsiniz.

  Animasyonlarla Kuran Öğren// Alim Çocuk 3 //
  Kur’an okumayı öğrenmek için gerekli elif-ba dersleri, tecvid kuralları ve örnekler bulunmaktadır. Sınav bölümü sayesinde öğrendiklerinizi sınama imkanı bularak eksik olduğunuz konuları belirleyip, tekrarlayabilirsiniz.. Özellikle namazlarda okunan ve sık kullanılan sure, aşir ve duaları mealleriyle birlikte bulabilirsiniz. Arapça okuyuşu ok ile takip ederek Elif-Ba ve Namaz Hocası bölümünde öğrendiklerinizi geliştirebilir, ezber yapabilirsiniz.

  Çocukların Eğlenceli Eğitim Dünyası...
  3 Boyutlu animasyonlar ile zenginleştirilmiş bu versiyonda sizi çok büyük bir dünya bekliyor. Daha önce böyle bir Elifba ve Namaz Hocası bölümleri görmediniz. Cıvıl Cıvıl, bol bol renkli ve heyecan dolu bir DVD.
  İçeriğinden bölümler şöyle;
  1. Elif-Ba ve Tecvid: Bu bölümde Kur’an okumayı öğrenmek için gerekli elif-ba dersleri, tecvid kuralları ve örnekler bulunmaktadır.Sınav bölümü sayesinde öğrendiklerinizi sınama imkanı bularak eksik olduğunuz konuları belirleyip, tekrarlayabilirsiniz.
  2. Namaz Hocası: Namaz ve abdest ile ilgili genel ilmihal bilgileri, erkek-bayan ayrıntılı namaz anlatımları ve güncel namaz vakitlerini bu bölümde bulabileceksiniz. Abdest alınışı ve namaz kılınışlarını, sesli ve 3 boyutlu animasyonlu anlatımdan takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
  3. Sureler ve Dualar: Bu bölümde özellikle namazlarda okunan ve sık kullanılan sure, aşir ve duaları mealleriyle birlikte bulabilirsiniz. Arapça okuyuşu ok ile takip ederek Elif-Ba ve Namaz Hocası bölümünde öğrendiklerinizi geliştirebilir, ezber yapabilirsiniz.
  4. Canım Peygamberim : Peygamber Efendimiz (S.A.V.)'in hayatı tarihsel sıralama içinde bölümlere ayrılmıştır. Ekrandaki her kare bir bölüme ait olup, sıralamaya uygun olarak verilmiştir.
  5. Çocuk ve Peygamber : Bu bölümde Peygamberimiz ve onun çağında yaşayan çocuklardan bahsedilmiştir.Söz ve davranışlarıyla insanlar için en güzel örnek olan Hz. Muhammed (S.A.V.)'in çocuklarla ilişkisi ve aralarında yaşanan olaylar küçük hikayeler şeklinde sizlere sunulmuştur.
  6. Peygamberler Tarihi: Bu bölümde kâinatın ve içindeki varlıkların gayesini İlâhî emirler ışığında insanlara açıklayan Peygamberlerin örnek hayatları, değerli hâtıraları ve özverili hizmetleri sunulmaktadır.Kur'ân'daki Peygamber öyküleri esas alınmak suretiyle hazırlanan metinde, Kur'an'da zikredilen kıssalardaki bütün meraklı ve ilgi çekici noktalar, ders alınması gereken yönler ortaya konulmuştur.
  7. Peygamberimizin Arkadaşları : Bu bölümde İslam’a önemli hizmetleri bulunmuş, İslam Tarihi’nin başlangıç evresinde büyük etkiler bırakmış ve Peygamber Efendimizle birlikte yaşamış yakın dostlarının hayatlarından bahsedilmiştir.Hz. Peygamber Efendimizin İslam’ı yayma çabalarında O’nun her zaman yardımında ve yanında bulunan bu büyük sahabileri bu bölümle tanımış olacağız.
  8. Dua Etmeyi Seviyorum: Bu bölümde duanın önemi, dua ile ilgili bazı önemli bilgiler ve Peygamberlerin yapmış oldukları bazı dualar verilmiştir.Bu bölümle beraber duanın ne demek olduğunu, bizim için ne kadar önemli olduğunu, nasıl yapıldığını, günlük yaşamımızda duanın yerini, bazı dua örneklerini ve Kur’an’dan alıntılarla yüce Peygamberlerin yaptıkları bazı duaları öğrenmiş olacağız.
  9. Rabbimi Çok Seviyorum: Bu bölümde bizi ve bütün kâinatı yaratan yüce Rabbimizi tanıyacak ve O’nun güzel isimlerini öğreneceksiniz.

  10. Ramazan Geldi Oruç Geldi: Bu bölümde Ramazan ayı ve oruç ibadeti ile ilgili birçok bilgilere ulaşacak, Ramazan Ayı’nın önemini, oruç ibadetinin yerine getirilişini, Teravih namazı ve Ramazan Bayramı gibi önemli şeyleri öğreneceksiniz.
  11. Hacca Gidiyorum : Bu bölümde âdeta hacca gidecek ve hacca dair öğrenilmesi gereken birçok önemli bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Hac nedir, kimler hacca gider, Kâbe, tavaf, Arafat gibi konular bu bölümde anlatılacak konulardan bazılarıdır. Ekrana gelen resimli menüden istediğiniz konuyu seçebilir ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.
  12. Hikayeler : Bu bölümde, yaşanmış nice olaylar içinden seçilmiş, dünya ve ahiret mutluluğunun temel ölçülerini içeren kısa ve özlü hikayeler sesli ve senaryosuna uygun olarak hareketli ve resimli bir şekilde anlatılmıştır.
  13. Masallar : Birbirinden ilginç, eğlenceli ve öğretici masallar bu bölümde sesli, hareketli ve resimli olarak anlatılmaktadır.
  14. Kütüphane: Bu bölümde programda içerisinde bulunan Elif-Ba, Namaz Hocası, Sure ve Dualar ve Sesli Kitapları e-kitap olarak açıp okuyabilirsiniz. Bunun dışında resim gibi birçok şey de bulabilirsiniz.
  Birazda Eğlence, Oyun Bahçesinde - 30 Eğitici Oyun
  Haydi çocuklar birazda oyun oynamaya!..

  Bu bölümde sizler için birbirinden güzel tam 30 oyun hazırlanmıştır. Bu oyunları oynarken hem dinlenecek hem eğlenecek hem de kendinizi geliştireceksiniz.
  1.Boyama Kitabı 2.Gizli Resim
  3.Saklambaç 4.Labirent
  5.Nokta Birleştirme 6.Hafıza Testi
  7.Kelime Bulmaca 8.Cümle Kurma
  9.Bilgi Yarışması
  10.Kare Bulmaca 11.Renkli Yumurtalar
  12.Pinpon 13.Patlayan Toplar
  14.Kedi tut Fare Kaç 15.Mağaradan Kaçış
  16.Resim Defteri 17.Fark Bul
  18.Yap-boz 19.Kare Yap-boz
  20.Okçu 21.Osmanlı Bataryası
  22.Yakar Top 23.Üç-Beş Top
  24.Tetris 25.Sapan
  26.Kar Topu 27.Ham Ham
  28.Denge Topu 29.Arazi Yarışı 30.Zıp Zıp

  ::Ayrıntılı bilgi için Tıklayın::
  Bizzat kendim çok defa inceledim, sizinle paylaşıyorum.

  LÜTFEN PROGRAMI SATIN ALIN! KUL HAKKIDIR.

 2. #2
  Dost FYAVUZ1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2014
  Mesajlar
  1

  Standart

  Güzel bir program.

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

   

Benzer Konular

 1. Alim Çocuk 3, Animasyonlarla ElifBa ve Namaz Hocası Anlatılıyor, Ekitaplar daha neler
  By lagenti in forum Kitap, Dergi, Albüm Tanıtımları ve E-Kitap Paylaşımları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 13.02.14, 14:48
 2. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 13.02.14, 14:43
 3. Risale-i Nur Full İndir
  By concgui66 in forum Program İndirme
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 02.09.11, 11:21
 4. Ramazan Risalesi - İndir
  By Lebid24 in forum Sesli ve Görüntülü Risale-i Nur Sohbetleri
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 27.04.09, 19:16
 5. 99 Mesele-i Mühimme-İndir-
  By miftahulkuluub in forum Kitap, Dergi, Albüm Tanıtımları ve E-Kitap Paylaşımları
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 25.11.08, 22:44

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
Google Grupları
RisaleForum grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0