Adobe Premiere Professional CS3


Gerçek zamanlı video düzenleme


Profesyonel video düzenlemenin temel aracı Adobe Premiere Pro CS3 sayesinde, her karenizi değerlendirin. DV'den sıkıştırılmamış HD'ye kadar hemen her formattan işleyin ve DVD, Blue-Ray, mobil veya web için film üretin.
Yaratıcı montaj için verimli araçlar
Timeline içerisinde doğrudan yüksek kalitede görsel ve metin efektleri yaratın. Ağır çekim ve diğer zaman efektlerini gerçek zamanlı geri bildirim ve kesin keyframe kontrolü ile mükkemelleştirin. Adobe Premiere Pro ile renk düzeltmeleri, ışıklandırma, ses filtreleri gibi bir çok seçeneğinin yanı sıra çoklu kamera çekimlerini hızlı, kolay ve hassas bir şekilde montajlayın.
Video format desteği
Sizin istediğiniz formatıyla çalışın: DV, HD veya HDV seçim sizin. (bazı formatlar için ek donanım gerekebilir.)
Adobe Encore CS3 ile DVD ve Blu-Ray üretin
Adobe Encore artık DVD’nin yanında Blu-Ray projelerinizi de hayata geçirebiliyor. Projenizi yaratın, ardından DVD, Blu-Ray veya web için etkileşimli hale getirin ya da Blu-Ray’den DVD yapın; seçim sizin.
Diğer Adobe yazılımlarıyla üstün entegrasyon
Post-prodüksiyon sürecine Adobe Photoshop ve Adobe After Effects’i de ekleyin. Photoshop katmanlarını Premiere Pro’ya taşıyın, animasyon ekleyin veya otomatik olarak Premiere projenize uygun boyutlarda yeni bir katman oluşturun. Adobe Premiere Pro CS3 ve After Effects CS3 Professional arasında dilediğiniz gibi kopyalayın, yapıştırın veya sürükleyip bırakın (drag&drop).
Adobe OnLocation CS3 ile doğrudan sabit diske kayıt (sadece Windows)
Üretim sürecinden Capture aşamasını ortadan kaldırın ve çekim sırasında doğrudan sabit diske kayıt yapın. Bu şekilde hem kasetten hem zamandan tasarruf edin. Yaptığınız çekimleri bandı sarmadan anında izleme olanağının kolaylığını yaşayın. Adobe OnLocation otomatik olarak çıkabilecek problemleri tespit edip işaretliyor.
Web ce mobil cihazlara içerik hazırlayın
Bugünün ve yarının platformlarına içerik hazırlayın. Projelerinizi SWF FLV dosya formatına taşıyın. DVD projelerinizi menüler ile birlikte SWF haline getirin ve web’de yayınlayın. Cep telefonu ve diğer mobil cihazlara içerik hazırlayın ve kalite kontrolü yapmak için önizlemeye alın.
Geliştirilmiş işleme verimliliği
Montajınızı gelişmiş ve çok yönlü araçlar sayesinde artık daha hızlı ve düzgün bir şekilde yapabileceksiniz. Video içine yerleştirilmiş ses dosyasını gerçek zamanlı ve render yapmanıza gerek kalmadan oynatın. Herhangi bir video klibini değiştirdiğiniz zaman eski klibin özellikleri muhafaza ediliyor. Araç panellerine kısayollar oluşturarak zamandan tasaruff edin.
Adobe Clip Notes ile hızlı paylaşım
Videonuzu PDF dosyasına gömün ve müşterinize veya başka birine e-posta ile gönderin. Video timecode’un herhangi bir noktasında açıklama veya yorum yazın ve bu şekilde post prodüksyon sürecinde ortaya çıkabilecek tüm sorunları en aza indirin.
*Macintosh kullanıcıları: Adobe OnLocation kullanabilmeleri için Boot Camp ve Windows ya da Windows bazlı ayrı bir bilgisayar gerekmektedir.
Diğer Adobe uygulamalarıyla eşsiz bir entegrasyon sunan Adobe Premiere Pro CS3, etkili dijital film üretiminde yeni standartları belirlemektedir.
Adobe Premiere Pro CS3 ile birlikte gelen Adobe OnLocation CS3 ve Adobe Encore DVD CS3 sayesinde artık çekimden film’im hazır haline kadar başka bir ihtiyacınız olmayacak.
Adobe Photoshop CS3 ve Adobe After Effects CS3 entegrasyonu ile zaman tasarrufu yanı sıra size daha hassas, kolay ve kusursuz bir çalışma imkanı sağlıyor.
Deneme Sürümü: 686 mb dir.

Buradan Deneme Sürümünü İndirebilirsiniz