İş ve özel yaşama yönelik yeni bir uygulama bilgisayar ve cep ortamında hizmete girdi. Bir çok bilgiye ve eğlenceye erişim çok kolay. Digitakvim, internette kişiye özel bir yayın sağlıyor. Eğlenceden, habere, spordan, müziğe kadar her şeye tek tıklamayla ulaşılıyor. İster cep telefonunda ister kişisel bilgisayarda, sürekli gereksinim duyulan her bilgi anında el altında. Digitakvim aynı zamanda, mevsimsel besinlerin yararları, günlük fal ve haftasonu gidilecek orjinal yerler gibi bilgiler de içeriyor.Yabancı dil desteği

Güçlü İngilizce-Türkçe kelime çeviri hizmetlerinin yanı sıra, her an gereksinim duyulan bilgileri internet üzerinde farklı kaynaklardan toplayan Digitakvim, masaüstüne bu kaynakları getiriyor. Bu takvimde her şey çok pratik. Örneğin internette gezerken karşınıza anlamadığınız İngilizce bir kelime çıktığında kelimeyi seçiyorsunuz ve klavyedeki F8 tuşuna basıyorsunuz, aradığınız kelimenin anlamı anında karşınıza geliyor!


Eğlence de var

İş yaşamı arada molalar gerektirir. Digitakvim'deki 'Eğlence rehberi' bu molaları güzel geçirme olanağı tanıyor. Her gün yeni çıkan albümleri dinlemek, vizyona giren film fragmanlarını izlemek, filmlerle ilgili daha ayrıntılı bilgilere erişmek bu programdan mümkün. Aynı zamanda 'Sinema rehberi' sayesinde, kaçırılan filmin hangi sinema ve salonda oynadığı konusunda bilgilendiriyor bu harika program.


DigiTakvimin cep telefonu sürümü de bulunuyor; Takvim Mobile olarak isimlendirdiğimiz ürünümüz Cepten webe erişimi ekonomik hale getiriyor. Şimdilik Sony Ericsson’un bazı modelleri için çalışan uygulama diğer modellere de geliştiriliyor.

DigiTakvim Bilgi ve İletişim Platformu şirketler için özel olarak özelleştiriliyor. Çalışanların bilgisayarlarında işe yarar pek çok bilgiyi onlara sağlayan masa üstü uygulamasının bulunması sayesinde şirketin var olan portalına çalışanları motive ederek kolayca iletişim trafiği oluşturuluyor. DigiTakvim'e bir kez üye olunduğunda sürekli eklenen bilgilerle güncelleniyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.digitakvim.com

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN (13 MB) TIKLAYINIZ...