[h=1]Hüseyin Bulut'un maskesi düştü[/h]
[h=2] Yıllarca Doğu ve Güneydoğu halkını etnik söylemlerle kandıran terör örgütü, vatandaşın gerçeği fark etmesinden sonra dini terminolojiye sığındı.[/h]
  • Hani bu piyasada kimin baskısı olduğu belli olmayan Rumuzat-ı Semaniye Risalesi varya işte onu bastıran adam bu. Terör örgütünün halka imam diye gösterdiği şahıs, hem CIA bağlantılı hem de kendisini dinleyen kız çocuklarının ırz ve namusuna göz diken bir şahıs olduğu kesinleşti.

Batmanlılar onu, imam diye tanıyordu. Hem de bir cemaatin lideri olarak lanse edilmişti ve mitinglerde güya din adına çağrılar yapıyor, bir yandan da terör örgütüne övgüler diziyordu.

Türkiye ise Hüseyin Bulut isimli bu teröristi, elinde sigara, yaka bağır açık, dilinde ise küfürlerin eksik olmadığı sözde bir sohbet görüntüsüyle tanıdı. Türkiye Cumhuriyetine ve Atatürk'e hakaretler yağdırıyor, Kur'an-ı Kerim'e dayandırarak yalan yanlış hükümler veriyordu.
Uzun süre polis tarafından takip edilen sözde imamın maskesi, ele geçirilen, cd, doküman ve telefon kayıtlarıyla düştü. Terörist hakkında polis o kadar çok kanıt ele geçirdi ki, Hüseyin Bulut ve onunla birlikte gözaltına alınan 13 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Delilleri tek tek inceleyen savcılığın hazırladığı iddianamede terör örgütünün sözde din adamlarıyla propagandaya başlamasının dış istihbarat örgütlerinin desteklediği bir operasyon olduğu ortaya çıktı.
Öyle ki Hüseyin Bulut isimli teröristin bir CIA ajanıyla hem yüz yüze görüştüğü, hem de telefon ve mektupla iletişim kurduğu kesinleşti.
İddianameye göre, ajan Barbara Anne Lakeberg ile Hüseyin Bulut ve yardımcısı A.T Batman Sanat Sokağı'nda görüşmüşler, görüşmede Kürtçe bilen Lakeberg terör örgütünün sözde imamı Bulut'a Diyarbakır'da büro açmak istediğini söylemişti. Bir anlamda terörist Bulut'a temsilcilik teklif etmişti.
Toplam 12 sayfalık iddianamede ayrıca Hüseyin Bulut ve yabancı istihbarat ajanının telefon ve mektupla iletişimlerinin devam ettiğinin de altı çizildi.
Sahte imam Hüseyin Bulut'la ilgili ele geçirilen deliller şahsın din adamlığı ile uzaktan yakından ilgisinin olmadığını da açıkça gösteriyordu. Dindar bölge halkının hassasiyetlerini sömürmekle görevlendirilen Bulut'un etrafında topladığı genç kızlarla yaptığı telefon konuşmaları, ar ve namus konusunda en küçük müsamaha göstermeyen bölge halkını öfkelendirecek nitelikte.
Bilgisayarından da çok sayıda porno görüntü ve resimler çıkan terörist Bulut'un telefon kayıtlarında kız çocuklarıyla, ağza alınmayacak cinsel içerikli konuşmalar yaptığı iddianamede yer aldı. Zanlı şimdi 20 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.
SAMANYOLUHABER