Günlük İslamı yasarken, dikkati ehem olan, belki fazla duymadığımız ama önemli bir çok husus vardır. İşte; herkesin anlayacağı ve kolayca tatbik edebileceği, kimi Ayeti Kerime, kimi Hadisi Nebevi, kimi Evliyaullahın sözleri, kimi de adabı muaseret olan bu bilgileri zamanla derleyip 99 madde seklinde derledik..
Sizlerde okumaya basladığınız zaman bilmediğiniz bir çok hususu öğrenmis ve günlük hayatınızda tatbik etmis olacaksınız. Biliyorsanız da bilgilerinizi tazelemis olacaksınız.
99 Meselei Mühimme çalısması yaklasık 3 yılda hazırlandı. Ve bir çok ehli ilimce tetkik edilip incelendi. Gerekli düzeltmeler yapıldı. Ancak, tüm bu hassasiyetimize rağmen bazı meselelerde velevki bir hatamız var ve yanlıs bilgilendirme yapıyorsak bizlere haber vermeniz islami emrin icabıdır.
Bu çalısmayı elimizden geldiği kadar yaymaya çalısalım. Forumlarda, mail vasıtası ile tanıdıklarımıza ulastırarak çıktısını alarak çevremizdekilere hediye ederek…Çalısmanın tüm telif hakkı Müslüman kardeslerimize aittir. Kaynağına sadık kalmak kaydı sartı ile her yerde her mekanda paylasılabilir.
Gayret bizden Tevfik Allah’tan..
Miftahulkuluub / Sadakat.Net İslami Forumları


Bilgisayarına İndir