Hürriyet'in kıdemli küfürbazı Emin Çölaşan'ın işine son verildi. Hürriyet'in küfür ve hakaret sayfalarında Çölaşan'dan boşalacak yeri "büyük transfer" Yılmaz Özdil dolduracak.
Hürriyet'in kıdemli küfürbaz yazarlarından Emin Çölaşan'ın yazılarına son verildi. Haberi önce Kanaltürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Tuncay Özkan ekrandan duyurdu. Haber7

Tuncay Özkan'ın verdiği bilgiye göre, Çölaşan kendisini cepten telefonla aradı ve yazılarına son verildiğini açıkladı. aEmin Çölaşan'ın Hürriyet'ten ilk ayrılması veya ayrılma girişimi değil. Star Gazetesi'nin Cem Uzan'da olduğu dönemde büyük bir transfer ücretinde anlaşan Emin Çölaşan, gazetedeki arkadaşları ile vedalaşmaya başlamıştı.

Tam bu dönemde Çukurova Elektriğe el konulması ile başlayan gelişmeler üzerine Emin Çölaşan, Aydın Doğan ve Ertuğrul Özkök ile görüştü ve Hürriyet'te kalma konusunda anlaştı.

Bir Küfürbaz git, bir Küfürbaz Geldi

Sabah gazetesinden temmuz ayında ayrılan Yılmaz Özdil, geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinde yazılarına başladı. Yılmaz Özdil ik yazısında halka, bugünkü yazısında ise Abdullah Gül'e küfür ve hakaretlerle mesaisine başladı. Oramiral Ertuprul Özkök'ün ifadesi küfür ve saldırı konusunda artık demoda olan Emin Çölaşan modern bir küfürbaz olan Yılmaz Özdil getirlmiş oldu. Hürriyet Lakik despotimizin cephesinde savaşa başladı.