+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 20 Sayfa var 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 10 ve 193

Konu: Ergenekonda' Flaş Gözaltılar

 1. #1
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart Ergenekonda' Flaş Gözaltılar

  Kanadoğlu'nun Ankara'daki evinde arama yapmak üzere emniyet mensupları geldi.

  Sabih Kanadoğlu'nun yaşından dolayı gözaltına alınmadığı belirtildi.

  Ergenekon soruşturması kapsamında 4'ü albay olmak üzere 9 muvazzaf subay gözaltına alındı.

  Tuncer Kılıç, Kemal Gürüz, İbrahim Şahin Yalçın Küçük Gözaltında , Bedrettin Dalan kayıp.

  gazeteoku 2. #2
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart Ergenekon 28 Şubata Uzanıyor

  İstanbul ve Ankara'da Ergenekon operasyonu kapsamında birçok ev ve iş yerinde arama yapılıyor. Operasyonlarda yaklaşık 37 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Operasyonun bugünkü ayağında 28 Şubat döneminin önemli askeri simalarının da gözaltına alınması ve evlerinde arama yapılması "Ergenekon 28 Şubat'a uzanıyor" şeklinde yorumlandı. İşte tüm ayrıntıları:

  İstanbul 9. Ağırceza Mahkemesi düğmeye bastı...

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yazar Yalçın Küçük'ün Balat'ta bulunan evine gelerek arama yapmaya başladı. Mahalle muhtarı, Küçük'ün evine çilingir yardımıyla girildiğini söyledi.

  Edinilen bilgiye göre polis, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile Organize Suçlarlar Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, erken saatlerde Yalçın Küçük'ün Balat'ta bulunan evine geldi. Polis, evde arama yapmaya başladı.

  Mahalle Muhtarı Mehmet Kayacan, Yalçın Küçük'ün evinde arama yapıldığını, ancak Küçük'ün evde olmadığını söyledi. Muhtar Kayacan, kendisinin bilirkişi olarak buraya çağırıldığını ve Küçük'ün evinin çilingir yardımıyla açıldığını belirtti. Polislerin evdeki araması devam ediyor.

  Öte yandan alınan bilgilere göre son dalga operasyon kapsamında yaklaşık 37 kişi gözaltına alındı..

  Polisin İstanbul'da İstek Vakfı'nda da da arama yaptığı bildiriliyor...

  Polisin, Bedrettin Dalan'ın İstanbul'da bulunan İstek Vakfı'nın yanısıra, 'Unvansız hukukçu' olarak nam salan Sabih Kanadoğlu'nun evinde de arama yaptığı bildiriliyor.

  Alınan bilgilere göre Ankara'da ve İstanbul'da çok sayıda evde arama yapılıyor.

  Gözaltına alınanlar arasında Susurluk davası sanıklarından İbrahim Şahin'in de bulunduğu bildirildi.

  Yalçın Küçük'ün saat 09:45 itibariyle evinde bulunduğu da gelen bilgiler arasında...

  Altı ilde eş zamanlı olarak yapılan Ergenekon operasyonlarında polis Bedrettin Dalan'ın İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi'nde arama yapıyor...


 3. #3
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart

  09:50

  Bu arada eski Eski Özel Hareket Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin de gözaltına alındı..

  SAAT 10:06

  Emekli Tümgeneral Erdal Şenel gözaltına alındı. Şenel, 28 Şubat döneminde Genelkurmay'ın hukuk müşavirliğini yapıyordu.

  SAAT 10:07

  Bağımsız Cumhuriyet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gatececi Engin Aydın da gözaltına alındı...

  SAAT 10:11

  Ergenekon operasyonu kapsamında İzmir'de de üç kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

  SAAT 10:16

  Ergenekon soruşturması kapsamında İzmir'de bir yüzbaşı ile emniyet amirinin gözaltına alındığı bildirildi. Alınan bilgiye göre, İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Organize Suçlar Büro Amirliği ekiplerinin düzenlediği operasyon sonucu, İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Emniyet Amiri E.E. ile ismi açıklanmayan denizci bir yüzbaşı gözaltına alındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan gelen talimat üzerine gözaltına alınan 2 kişinin İzmir Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne getirildiği öğrenildi.

  SAAT 10:28

  İstanbul ve İzmir'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ilde gözaltılar sürüyor. Ankara'da 6 kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor. İstanbul'da 3 ayvrı noktada operasyonlar sürüyor.

  SAAT 10:41

 4. #4
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart

  KÜÇÜK'ÜN AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

  Yalçın Küçük'ün avukatı Durmuş Ermiş, Yalçın Küçük'ün evinde İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararı doğrultusunda arama yapıldığını söyledi.

  Yalçın Küçük'ün evinin önünde basın mensuplarına açıklamada bulunan Ermiş, Küçük hakkında arama ve tutuklama kararının bulunduğunu belirtti.

  Yalçın Küçük'ün avukatı şunları söyledi:

  "Sıradan bir Ergenekon operasyonu. Kendisi kamuoyuna mal olmuş biri. Demokrasinin yerleşmesinde katkısı olan değerli bir yazar. Şu anda yukarıda emöniyet gücçlerine yardımcı oluyor. Bu aydınımızın evinde bu araştırmanın nedenini anlamakta kendisi de güçlük çekiyor. Demorkasiye inanan çağdaş bir insan. Bir değerlendirme hatası olduğunu düşünüyoruz. Bu ağır baskı ve tehditlerin demokratik oartama olumsuz katkı yapacağına inanıyorum. Sanırım 1-2 saat sonra Ankara Emniyet Mütürlüğü'ne götürülecek. Ailesi de yanında hepösi moralli. Ergenekon'la hiç bir ilişkisi olmadığı ortada. Tekrar aramıza dönmesi hepimizin dileğidir. 7-8 civarında polis arkadaşımıç çalışmalarını sürdürüyorlar. Küçük de onalara yardımcı oluyor. Ayakta duruyor. 6 ilde düzenlenen bir operasyon olduğunu öğrendik... Bu soruşturma çığırından çıktı. Ergenekon soruşturmasının sonucu bunlar. Sanki hükümete karşı olan herkes gözaltına alınıyor..."

  SAAT 10:48


  Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz'ün evinde arama yapılıyor.

  SAAT 10:55

  Emekli orgeneral Kemal Yavuz'un evinde de arama yapılıyor..

  SAAT 11:08

  Eski MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılıç'ın Ankara'daki General Lojmanlarındaki evinde de arama yapılıyor...

  SAAT 11:49

  Emekli Orgeneral Kemal Yavuz, gözaltına alındı...

  SAAT 12:06

  Ergenekon operasyonu kapsamında evinde arama yapılan Yalçın Küçük gözaltına alındı. Evinde polisler tarafından gözaltına alınan Küçük, Emniyet'e götürülüyor. Küçük'ün evindeki arama yaklaşık iki saat sürdü. Polisin araması sırasında Küçür'ün avukatı Levent Gök de hazır bulundu.

  SAAT 12:07

  Emekli Albay İlyas Çınar, İstanbul'da gözaltına alındı

  SAAT 12:25


 5. #5
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart

  Emekli Albay İlyas Çınar sağlık kontrolünden geçirildi

  Ergenekon soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan Emekli Albay İlyas Çınar, sağlık kontrolünden çıkartıldı. Niçin gözaltına alındığı sorulan Çınar, "Gündemdeki konu" demekle yetindi.

  İstanbul'da gözaltına alınan Emekli Albay İlyas Çınar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sağlık kontrolü için Fatih Adliyesi'ne getirildi. Bir süre adliyede kalan Çınar, daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

  Bu arada İlyas Çınar, basın mensuplarının "Ergenekon operasyonu kapsamında mı gözaltına alındınız?" şeklinde soruya, "Gündemdeki konuyla ilgili" cevabını verdi.

  SAAT: 12.22

  ANKARA'DA ARAMAYA YAPILAN EV SAYISI 7'YE ÇIKTI


  "Ergenekon" soruşturması kapsamında, Ankara'da toplam 7 kişinin evinde arama yapıldığı bildirildi.

  Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, "Ergenekon" soruşturmasını yürüten Cumhuriyet savcısının başvurusu üzerine İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi, Ankara'da 7 kişi hakkında "yakalama, arama ve inceleme"kararı verdi.

  Buna göre, sabah erken saatlerde harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri, Prof. Dr. Yalçın Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin, eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz, eski Genelkurmay Adli Müşaviri emekli Tümgeneral Erdal Şenel ile Engin Aydın ve Erdal Şahin'ın evlerinde eski MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç'ın ise general lojmanlarındaki ikametinde arama yaptı. Aramalar sırasında evlerde bulunan bilgisayarların içerisindeki dosyaların yedeklerinin alındığı da belirtildi.

  Bu kişilerin, ev aramalarından sonra gözaltına alınacağı ve sağlık kontrolünün ardından Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne götürüleceği öğrenildi. 7 kişinin emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul'a gönderileceği öğrenildi.

  SAAT: 12.26

  GÖZALTINA ALINAN ŞENEL'E SAĞLIK KONTROLÜ

  "Ergenekon" soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski Genelkurmay Adli Müşaviri emekli Tümgeneral Erdal Şenel, sağlık kontrolünden geçirildi.

  Sivil polisler eşliğinde Ankara Adalet Sarayı'na getirilen ve Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirilen Şenel, sivil bir otomobille Emniyet'e götürüldü.

  SAAT: 12.40

 6. #6
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart

  GÖZALTINA ALINAN KÜÇÜK EMNİYET'TE

  "Ergenekon" soruşturması kapsamında gözaltına alınan Prof. Dr. Yalçın Küçük, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Küçük, "Neden gözaltına alındınız?" sorusuna, "Diktatörya" cevabını verdi. Yalçın Küçük'ün evinde yapılan aramada el konulan dokümanlar da koliler içinde Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Küçük hakkındaki işlemler, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde yapılacak. Yalçın Küçük: Beni diktatörya gözaltına aldı

  SAAT: 12.46

  KEMAL GÜRÜZ DE GÖZALTINA ALINDI

  Eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz, evinde yapılan aramanın ardından gözaltına alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, Gürüz'ün evinden bir bilgisayar kasası, bir diz üstü bilgisayar ve dört poşet belge çıkardığı görüldü. Gürüz, gözaltına alınıp emniyete götürülürken herhangi bir açıklama yapmadı. Bu arada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş ile milletvekilleri Nesrin Baytok ve Nur Serter, Gürüz'ün evine geldi. CHP'li vekiller burada bir açıklama yaparak, gözaltılanın hukuksuz oladuğu iddiasında bulundular.

  SAAT: 12.47

  Eski MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılıç gözaltına alındı.

  SAAT: 12.52

  Küçük'ün avukatı Ermiş: Yalçın Küçük İstanbul'a götürülecek


  Gözaltına alınan Yalçın Küçük'ün avukatı Durmuş Ermiş, AK Parti yandaşı medyanın yaptığı yayınlar sonucu Yalçın Küçük'ün gözaltına alındığını ileri sürdü. İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nin arama izni doğrultusunda operasyonun yapıldığını belirten Ermiş, 12 polisin aramaya katıldığını ifade etti. Polislerin evde tasnif çalışmaları yaptığını aktaran Ermiş, Yalçın Küçük'ün Ankara Emniyeti'ne götürüldüğünü, oradan da İstanbul'a götürüleceğini söyledi. Ermiş, polisin, bilgisayar, CD ve bazı dokümanlara el koyarak emniyete götürdüğünü kaydetti.

  SAAT: 13.08

  Ergenekon'da gözaltına alınanlar sağlık kontrolünden geçiriliyor


  Ergenekon soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan 3 kişi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

  Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan'ın Özel Kalem Müdürü İlhami Ümit Handan, Mehmet Koral ve Özkan Bektaş gözaltına alındı. Düzenlenen operasyonla evlerinden alınan 3 kişi sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince hastaneye getirilen 3 kişi sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrolünün ardından 3 kişi Vatan'da bulunan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

  SAAT 13:10

 7. #7
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart

  YÖK eski Başkanı Gürüz, Ankara Emniyeti'ne götürüldü

  Ankara'daki evinde gözaltına alınan YÖK eski Başkanı Kemal Gürüz, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

  SAAT: 13.15

  SİVAS'TA OPERASYON


  Ergenekon terör örgütüne yönelik olarak Sivas'ta da eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişinin sorgusu devam ediyor. Zanlıların gösterdikleri yerlerde yapılan aramada 2 el bombası, 1 kalem silah, tabanca, tüfek ve çok sayıda evrak ele geçirildi.

  İstanbul Silivri'de devam eden Ergenekon davası, bugün Türkiye genelinde 6 ilde yapılan operasyonla yeni bir boyut kazandı. Bu illerden birisi olan Sivas'ta da bu sabah saat 07.00 sıralarında Sivas Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir operasyon düzenledi. 9 kişi bulundukları yerlerde gözaltına alındı. Şahıslarla birlikte 2 el bombası, 1 kalem silah, tabanca, tüfek, kuru sıkı tabanca ve Ergenekon suç örgütü bağlantısı olduğunu gösteren çeşitli belgeler de ele geçirildi. Gözaltına ayınan şahısların sorgusu halen Sivas Emniyet Müdürlüğü'nde devam ediyor.

  Zanlılardan birisinin kamu çalışanı olduğu öğrenildi. Yetkililerden alınan bilgilere göre sorgulamanın 4 gün sürebileceği belirtildi. Aynı yetkili gözaltılardan 1'inin İstanbul Silivri'de halen devam eden Ergenekon terör örgütü davası kapsamında buraya gönderilebileceğini söyledi. Gözaltı sayısının artabileceği ve operasyonla ilgili önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama yapılacağı ifade edildi.

  SAAT: 13.28

  Parti başkanı da gözaltında


  Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan Hasan Ataman Yıldırım gözaltına alındı. Gözaltına alınan Yıldırım, Fatih Adliyesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

  Ergenekon soruşturması kasamında 6 ilde yapılan operasyonlar kapsamında Çağdaş Türkiye Partisi Genel Başkanı Hasan Ataman Yıldırım da gözaltına alındı. Yıldırım, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolünden geçirildi. Fatih Adliyesi'nde bulunan doktorlar tarafından kontrolden geçirilen Yıldırım buradan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

  Bu arada Bedrettin Dalan'ın yardımcılarından Coşkun Umur da gözaltına alındı. Umur, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.


  habervaktim 8. #8
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart Polis, Kanadoğlu'nun evinde!

  Polis, 'Unvansız Hukukçu' olarak bilinen 367'nin mucidi Sabih Kanadoğlu'nun evinde... Kanadoğlu'nun evinde arama yapılacak.. ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında, Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun Ankara'daki evinde arama yapmak üzere emniyet mensupları evine geldi.

  Anakara Çayyolu'ndaki Mine apartmanında oturan Kanadoğlu'nun evine 3 sivil araç ve jandarmanın da geldiği öğrenildi.

  Bu sabah 6 ilde başlatılan Ergenekon operasyonlarından sonra evinde aram yapıldığı ve gözaltına alındığına dair iddialar ortaya atılan Kanadoğlu, bu haberleri yalanlayarak, "Evimdeyim. Gözaltı ve arama yok. Gelişmeleri televiayondan takip ediyorum" diye açıklama yapmıştı...

  habervaktim

 9. #9
  Yönetici SeRDeNGeCTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2006
  Bulunduğu yer
  Ankara
  Yaş
  33
  Mesajlar
  5.901

  Standart 'İrtica avcıları'na Ergenekon gözaltısı

  'İrtica avcıları'na Ergenekon gözaltısı


  Aralarında Kemal Gürüz'ün de bulunduğu 28 Şubat sürecinde dindarlara baskı oluşturan bir çok isim gözaltına alındı
  Ergenekon soruşturması kapsamında yürütülen son operasyon bu sabah saat 07.00'de başladı. Ve operasyonda bir çok önemli isim gözaltına alındı.

  ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında aralarında Ankara ve İstanbul'un da bulunduğu 6 ilde yaklaşık 30 kişi gözaltına alındı.

  ''Ergenekon'' soruşturmasını yürüten Cumhuriyet savcısının başvurusu üzerine İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi ''yakalama, arama ve inceleme'' kararı verdi.
  Karar çerçevesinde, polis ekipleri 6 ilde eş zamanlı olarak adresleri belirlenen kişilerin ev ve iş yerlerinde arama yapıyor. Polisin yaklaşık 30 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.

  Soruşturma kapsamında Ankara'da 6 kişinin evinde arama yapıldı.
  Alınan bilgiye göre, polis ekipleri sabah erken saatlerde Prof. Dr. Yalçın Küçük, eski Özel Harekat Dairesi Başkan Vekili İbrahim Şahin, eski Genelkurmay Adli Müşaviri emekli Tümgeneral Erdal Şenel, Engin Aydın, emekli Oreneral Kemal Yavuz, eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Kemal Gürüz ile eski MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç'ın evlerine giderek, arama yaptı ve gözaltına aldı.

  İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Organize Suçlar Büro Amirliği ekiplerinin düzenlediği operasyon sonucu, İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Emniyet Amiri E.E. ile ismi açıklanmayan denizci bir yüzbaşı gözaltına alındı.
  Soruşturması kapsamında Sivas Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nce yapılan operasyonda 9 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
  Bu kişilerle birlikte 2 adet el bombası, 1 adet ''kalem silah'', çok sayıda ruhsatsız av tüfeği, kesici aletler, 36 adet mermi ve bol miktarda dijital materyal ele geçirildiği belirtildi.

  http://www.risalehaber.com/55123_-Ir...gozaltisi.html

  Anlamını Bilmediğiniz Kelimelerin Üzerine Çift Tıklayınız...

  Sual: Belki onlar eski hali istiyorlar?
  Cevap: Size kısa bir söz söyleyeceğim; ezber edebilirsiniz: İşte, eski hal muhal; ya yeni hal veya izmihlâl...
  (Bediüzzaman Said Nursi)


  Ne hayal, ne kuruntu hakikat istiyorum.
  Hakikat, hakikat, hakikat istiyorum!.. (Osman Yüksel SERDENGEÇTİ)
 10. #10
  Müdakkik Üye ErekNUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Bulunduğu yer
  Van-Horhor
  Yaş
  39
  Mesajlar
  854

  Standart

  alma mazlumun ahını çıkar ahaste ahaste  Risale-i Nur bir derece muvaffak oluyorsa,
  bunun sırrı işte budur. Said yoktur.
  Said’in kudret ve ehliyeti de yoktur.
  Konuşan yalnız hakikattir,
  hakikat-i imaniyedir
  çünkü DAVAM DEVAM iledir
  vanasyanur


+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

   

Benzer Konular

 1. Ergenekon'da Flaş Karar
  By terennüm in forum Gündem
  Cevaplar: 45
  Son Mesaj: 31.03.15, 20:53
 2. Ergenekonda Yeni Dalga
  By Melis in forum Gündem
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 22.01.09, 12:20
 3. Flaş! CHP Maç İptali İçin Yargıda! :D
  By muhammed54 in forum Mizah
  Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 03.07.08, 21:38
 4. Flaş! Küfür Ölü Bulundu !
  By seyyah83 in forum Mizah
  Cevaplar: 33
  Son Mesaj: 09.12.07, 16:10

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
Yemek Tarifleri ListeNur.de - islami siteler listesi
Google Grupları
RisaleForum grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0