KUKLALAR BİRBİRİNE GİRİYOR
25/09/2008Yamadayev ve kadirov kuklaları ve hainleri birbirlerine fena girdiler. Umulurki bu hainlerin birbirini yok ederek kendi sonlarını getirirler ve Allah onlara azap eder.

akşam saatlerinde Gudermesten gelen habere göre, Gudermes'te yolda hareket eden Rus yanlısı başkan Kadirov'un konvoyuna saldırı düzenlendi .

Konvoyda Kadırov'un bulunup bulunmadığı henüz belli değil. Ancak görgü tanıkların verdiği haberlere göre, konvoydan bir kaç tane araba yolda yapılan saldırı sonucunda devrildi.
Saldırı yerine kimseyi yaklaştırmayan Kadırov'un koruma ekibi Gudermes kentinde olağan üstü hal ilan ederek bölgeye silahlı gurupları çağırdılar. Son bilgilere göre, Güdermes kentinde gergin satler yaşanıyor.
Moskova'da öldürülen Yamadayev'in intikamı alırcasına Gudermes'te "Vostok" gurubun saldırısı gerçekleştiğini söyleniyor.
Öte yandan Vedeno'da ve Gudermes'te bulunan "Vostok" gurubun karargahları ise Kadırov'un adamları tarafından ablukaya alındı. Gelen haberlere göre her an guruplar arasında çatışmalar yaşanabilir.