+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 12 Sayfa var BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 30 ve 114

Konu: Ergenekoncular Sırayla Hastalanıyor !

 1. #21
  Müdakkik Üye KeKe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Bulunduğu yer
  the earth
  Yaş
  33
  Mesajlar
  941

  Standart

  Alıntı ErekNUR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ne temiz eller operasyonu ama

  aynen

  “Hüda meru şaş dike, kaş neke. Kaş dike, fahş neke. Fahş dike, purş neke. Purş dike, perişan neke. Perişan dike, müşevveş sergerdan neke.”

  Meali: "Allah, adamı şaşırtırsa, süründürmesin. Süründürürse, fahşetmesin. Fahşederse, dilenci vaziyetine getirmesin. Dilenci vaziyetine getirirse perişan etmesin. Perişan ederse, başıboş sergerdan etmesin.”

  Bediüzzaman Said Nursi

 2. #22
  Vefakar Üye ahsen-i takvim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2009
  Mesajlar
  501

  Standart

  Alıntı beş_minare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bediüzzaman Hazretlerinin İkazı:
  GİZLİ KOMİTELER (ÖRGÜTLER) DAĞITILMALI !


  Bediüzzaman Hazretleri, ahirzamanın dehşetli fitnesinin mahiyeti ve bu tahribatın tamir edilmesi hakkında ikazlar yapmıştır. Ahirzamandaki bu dehşetli fitnelerin en tehlikelisi olarak deccaliyet ve teşkil ettiği gizli örgütlerdir.

  Ahirzaman fitnesinin en dehşetlilerinden olan Deccal, yani deccaliyet fitnesinin kaldırılmasında, birinci derecede Mehdi ve cemaatı vazifelidir.


  Şöyle ki:


  “Hazret-i Mehdi’nin cem’iyet-i nuraniyesi, Süfyan komitesinin tahribatçı rejim-i bid’akâranesini tamir edecek, Sünnet-i Seniyeyi ihya edecek; yani âlem-i İslâmiyette Risalet-i Ahmediyeyi (A.S.M.) inkâr niyetiyle Şeriat-ı Ahmediyeyi (A.S.M.) tahribe çalışan Süfyan komitesi, Hazret-i Mehdi cem’iyetinin mu’cizekâr manevî kılıncıyla öldürülecek ve dağıtılacak.” (Mektubat sh: 441)

  Hazreti Mehdinin, yani mehdiyetin üç vazifesinin de ifade edildiği bu izahta, İslam Deccalı olan Süfyanın teşkil ettiği komitenin mutlaka dağıtılması gerektiğini ifade etmektedir. Yani bu komiteler toplu olarak devam ettiği müddetce maddi manevi hizmetlerin sağlıklı yapılamayacağı bildirilir.

  Fakat bu vazifeyi yapmak için şu geniş değerlendirmeyi nazara almak lazımdır. Yani Hazret-i Mehdi birinci vazifeyi kendisi, has talebeleriyle yaparken hatta kendi vefatından sonra da tâ dünyanın son devresine kadar birinci vazifenin has nurcularla devam edeceğini belirtir. İkinci ve üçüncü vazifelerin ise kendinden sonra eserlerinin rehber alınarak daha geniş dairede yapılacağını beyan eder.

  “Üçüncü Vazifesi: İnkılabat-ı zamaniye ile çok ahkâm-ı Kur'aniyenin zedelenmesiyle ve Şeriat-ı Muhammediyenin (A.S.M.) kanunları bir derece ta'tile uğramasıyla o zât, bütün ehl-i imanın manevî yardımlarıyla ve ittihad-ı İslâmın muavenetiyle ve bütün Ulema ve Evliyanın ve bilhassa Âl-i Beyt'in neslinden her asırda kuvvetli ve kesretli bulunan milyonlar fedakâr Seyyidlerin iltihaklarıyla o vazife-i uzmayı yapmaya çalışır.” (Emirdağ Lahikası sh: 266)

  Yukarıda bahsi geçen Seyyidlerden müteşekkil has orduya, yine aynı yerde nazara verilen bütün ehl-i iman ve ittihad-ı İslam ve bütün ulema ve evliyanın destek vereceği ve böylece büyük bir İslam milliyeti kuvveti ile, hiçbir hak ve hukuk tanımayan zendeka cereyanına karşı durabilecektir.

  Geniş dairedeki hizmetlerin sadece Nur talebeleriyle değil, daha geniş bir destekle yapılacağı beyan edilmiştir. Yani bütün ehl-i imanın, İslam âleminin, bütün alimler ve mürşid evliyaların, her tarafa dağılmış ve ekser hizmetlerin başında bulunan Seyyidlerin yani; Efendimizin neslinden gelen ve hayatını din hizmetine adamış zatların da dahil olmalarıyla bu hizmetlerin yapılacağını beyan eder.

  İSEVİ CEMAATİ DE DESTEKLİYECEK


  Hatta “Hazret-i İsa'nın (A.S.) kuvvetli sadâsını işitmek, İsevîlerden kuvvetli bir imdad Hizb-ül Kur'an'a iltihak etmeye işaret olabilir.(K:133) “Dinsizlik cereyanına karşı ayrı ayrı iken mağlub olan İsevîlik ve İslâmiyet ittihad neticesinde, dinsizlik cereyanına galebe edip dağıtacak ifadesiyle bu komitelerin dağıtılması için, daha geniş yardımların gerekliliği ifade edilir.
  Allah razı olsun bizlerin zihinlerinin bunlarla işgal edilmemesi gerekir meyvenin dördünçü meselesi en güzel ikazdır..tabii hakiki sadık nur taleberi için.......
  EN GÜR SADA İSLAM'IN OLACAKTIR

  ŞU ZAMANDA MÜHİM VAZİFE,İMANA HİZMETTİR. İMAN, SAADET-İ EBEDİYENİN ANAHTARIDIR.

 3. #23
  Vefakar Üye güneşsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  433

  Standart  GATA İYİ MERDİVENLİK GÖREVİ YAPIYOR.

  'Levent Ersöz kaçırılacak' alarmı!

  Ergenekon kapsamında gözaltına alınmadan bir gün önce Rusya'ya kaçan ve 201 gün firari gezdikten sonra Ankara'da bir hastanede sahte kimlikle yakalanan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün, Kartal Koşuyolu Hastanesi'nden kaçırılacağı ihbarı nedeniyle polisin 3 hafta boyunca hastane çevresinde nöbet tuttuğu öğrenildi.

  HASTANE SERÜVENİ GATA'DA BİTTİ

  15 Ocak'ta tutuklanarak Metris Cezaevi'ne konulan Levent Ersöz, burada 3 gün kaldıktan sonra 18 Ocak'ta kalp krizi şikayetiyle kaldırıldığı Kartal Koşuyolu Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. 3 hafta burada tedavi edilen Ersöz 9 Şubat'ta Silivri Cezaevi'ne gönderildi. Aynı gece 3 hastane gezdikten sonra GATA'ya kaldırıldı.

  TERÖR VE İSTİHBARATIN ORTAK EKİBİ

  LEVENT Ersöz'ün Kartal Koşuyolu Hastanesi'nde yattığı üç hafta içerisinde ilginç olaylar yaşandığını öğrenildi. İddialara göre İstanbul Emniyet müdürlüğü'ne Ersöz'ün hastaneden kaçırılacağı yönünde bir geldi. Bunun üzerine terör ve istihbarat polislerinden oluşan özel bir ekip kurularak hastaneye gönderildi.

  HASTANEDE GECE GÜNDÜZ NÖBET

  BU polisler Ersöz'ün hastanede kaldığı sürede güvenliğin sağlanmasında görev alacaklarını belirtti. Ancak jandarma güvenliği kendilerini sağlayacağını söyleyerek önce karşı çıktı. Polisler jandarmanın karşı çıkmasına rağmen verilen emir gereği 3 hafta boyunca emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün yattığı odanın etrafından jandarma ile birlikte gece-gündüz nöbet tuttu.

  3 HAFTA BİZİMLE BİRLİKTE KALDILAR

  POLİSLER Ersöz, hastaneden çıkıp Silivri Cezaevi'ne girene kadar jandarmaya ekipleriyle birlikte hareket etti. Üst düzey bir askeri yetkili, "Polis, Ersöz Paşa'nın kaçırılmasından endişe ettikleri için gelmiş. Bizimle birlikte hastanede 3 hafta beklediler" dedi. Ersöz Silivri Cezaevi'nde 1.5 saat kaldıktan sonra önce Silivri Devlet Hastanesi'ne buradan da Haseki'ye sevkedilmiş, aynı gece GATA'ya gönderilmişti. Polislerin Silivri'den sonra takibi bıraktıkları öğrenildi.

 4. #24
  Ehil Üye zeet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  1.023

  Post

  GATA dedikleri nedir ki? Cezaevinden kaçış tuneli mi ? Yoksa koca minareyi çalıpta bu şekilde mi kılıf buluyorlar? Ergenekon hakimleri bilmiyorum ki kimi kandırıyorlar? Bu hakimler resmen satılmış! Yada bu hakimlere yeterli devlet güvencesi sağlanmadığından tehdit yemişler! Başka türlü açıklaması yok bu salıverişlerin.
  Gata ya gelince Gata yı kim yönetiyor? Genkur. Peki genkur neden böyle yapıyor? Neden sivil iradeyi desteklemiyor? Neden demokrasi kavramından kaçıp oligarşik zihniyete saplanıyorlar? Oligarşik diyorum çünkü sivil yargılamayı gizliden gizliye bir baltalama ap açık görünüyor, ne apaçık diyeceksiniz, işte salıverilenler neden salıverildi hiçbir mukni açıklaması yok.
  Al ses kaydı http://www.haber3.com/video.php?id=348
  http://208.117.236.70/watch?v=wF6X1sU_Htk
  Biz söyleyince de genkur bizi karalıyorsunuz, bizi sevmiyorsunuz... Bunlar sıravari ahmak kandıran açıklamalardır; kimse bu açıklamaları yemez.
  Genkur bir an önce sineyi millete dönüp kendisini meydana getiren halkının öz iradesini baltalamayı bırakıp, saygıdeğer milletinin öz iradesine ve sivil yapısına ve askeri yapısına demokratik bir yaklaşımla saygı duymalıdır.Türk ordusu ancak Türk milletinin emrindedir ve Türk milletinin kanunlarla tanımladığı kurallarla yönetilmelidir.
  Suçlunun büyüğü küçüğü olmaz. Millet bir şahsı suçlu bulduysa, buna tanımlanmış hiçbir kuvvet karşı koyamaz; adil yargılanır. Her kes buna saygı duyar.


 5. #25
  Vefakar Üye Nil Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  418

  Standart

  Ergenekon'da FLAŞ GELİŞME

  Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan İbrahim Şahin hastaneye sevk edildi.

  Yani GATAYA GİDİP KURTULMANIN İLK AŞAMASI, HADİ GEÇMİŞ OLSUN SON ERGENEKONCU.


 6. #26
  Vefakar Üye Alâ Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  421

  Standart Dün hiçbir Ergenekoncu düşmedi ve hastalanmadı!

  Ergenekon davasında dün tarihi bir gün yaşandı. Zira ilk defa yaralanmasız ve hastalanmasız bir gün geçirildi. Yani ne yere düşüp kaldırılan, ne de hastalanıp GATA'ya kaldırılan oldu.Ergenekon davasında tutuklu birçok sanığın hastalanıp GATA ve diğer hastanelerde tedavi altına alınmaları ayrıca bazılarının da düşüp yaralanmaları yüzünden bu dava tarihe "en çok sanıklı" değil "en çok hastalı yahut fireli" dava olarak geçecek.

  Bu kapsamda son yaralanan isim emekli tuğgeneral Levent Ersöz oldu. Ersöz'ün tedavi gördüğü GATA'da düşerek başını çarptığı yani kafasından sakatlandığı iddia edildi. Bilindiği gibi eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur da cezaevindeki koğuşunda düşerek yaralanmıştı.

  Ancak muhabirimizin aldığı bilgilere göre Ersöz'ün düşme hadisesi şöyle oldu;

  Yeniden cezaevine gitmemek için GATA'da kalış süresini uzatmak isteyen Ersöz koridorda refakatçisiyle birlikte gezerken yerde bir muz kabuğu gördü ve "eyvah şimdi fıkradaki gibi düşüp kafamı kıracam" dedi ve dediğini tuttu.

  Öte yandan hasta ve yaralıların çokluğu yüzünden duruşmalara çok az sayıda sanık katılması savcıları da zor durumda bırakıyor. Duruşmalarda yoklama yapılırken sanıkların adı okunduğunda azınlıkta kalan sağlam sanıklardan 'hasta', "yaralı", "revirde', "hastanede" gibi mazeretler yükseliyor.

  Bu arada GATA'ya gelen Ergenekoncu askerlerin sayısında artış olmaya başlayınca özel bir bölüm açıldı. YARSAP Başkanı Ö. Faruk Çürükağaoğlu tarafından tefriş edilen bölüme "Çürükler Koğuşu" adı verildi.

  Habervaktim mizah

 7. #27
  Ehil Üye zeet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  1.023

  Smile Duydunuz mu Gatasilin geliştirilmiş?


  Evet gerçekten de yeşil yol kurtuluş yolu; herkese nasip olmaz


 8. #28
  Vefakar Üye güneşsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  433

  Standart

  Bakanlık gatakulli olayını soruşturacak, artık bu sahtekarlığın sonu gelir inşallah.

 9. #29
  Vefakar Üye Manâ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  297

  Standart

  En son veli küçük hastalandı. Bakalım gataya gidecekmi, gataya sevk yapanlarada soruşturma başlamış, gata sevki durabilir.

 10. #30
  Müdakkik Üye elips - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  686

  Standart 'Paşalara var da bize yoh mi?'

  Hapisten Yırtmaca

  Bir kardiyoloji uzmanından kalp hastalıkları eğitimi alınır. Silivri Tutuk Evine gidilir. Avukat görüşme odasında müvekkile kalp spazmı pratikleri öğretilir. Müvekkilin artistik hareketleri sanatsal değer ifade etmese de hazırda bekleyen jandarma personelinin vazifesi için gün doğmuştur. Hapishane doktorunun yeterli olmadığından bahisle Haseki Devlet Hastanesine gitmek için müvekkil ambulansa bindirilir. Yüzlerce anjiyo ve bypass yapmış doktorlar uyarılır. “Her Türk asker doğar” denir. Ve böylece GATA ya sevk kağıdı temin edilir.

  Müvekkil sade bir törenle GATA ya alınır. Baş hekimin talimatları doğrultusunda albaylar uzman hukukçulardan gerekli hukuki eğitimi alır. Askerin sürekli müşahede altında tutulması gerektiği, aksi taktirde olacaklardan sorumlu olunmayacağı bir rapor düzenlenir. Hukukçu uzmanların oluru alındıktan sonra heyetçe hazırlanan rapor başhekimce onaylanır.

  Rapor alındıktan sonra Beşiktaş adliyesine gelinir. Baro odasının bilgisayarında matbu olan bir adet tahliye dilekçesi print edilir. Raporun üstüne dilekçe eklenir. Sonra Uyap bürosuna geçilir. Nöbetçi Mahkemenin kaçıncı mahkeme olduğu öğrenilir. Bizim mahkemelerin sırası değilse 12 ve 14. Ağır Ceza Mahkemelerinin nöbet tarihleri öğrenilip adliyeden ayrılınır.

  Bizim Mahkemelerden birinin sırası geldiği gün sabah 08:00′da mesai başlangıcında havale için bekleyen Hakime dilekçe verilir. Havaleli dilekçe kaleme götürülür. Katibe hanıma tahliye müzekkeresi yazdırılır. Müzekkere savcılık kaleminden hapishaneye fakslanır. Müvekkilin tahliyesi üzerine Gata'da doktorlara teşekkür edilir. Bizim mahkemeler sağolsun denilir. Gerekli müşahedeyi askerimizin evinde yapması için gece karanlığında sevkiyat işlemi yapılır.

  Not: Eğer mühim biriyseniz (terör örgütü zanlısı vs..), hastaneye sevk edilmeden once akredite basına nerede ne zaman nasıl haber yapılacagı talimatı verilir. Dilekceyi vermeden once İstanbul Barosu, Ankara Barosu ve İzmir Barosuna itibarlı insanların tutuklanamayacağına ve bunun cumhuriyetin rovanşı olduğuna dair basın açıklamaları yaptırılır.

  Sevgili tutuklu yakınları; çok şakacıyız, ilginç esprilerimizle artık bizi dünya tanıyor. Ama bu sefer espri yapmıyoruz. Tüm bu yazılanlar uygulandı ve sonuç alındı. Siz de deneyin… -


  aktifhaber

+ Konu Cevaplama Paneli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

   

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 03.02.09, 09:38
 2. İslami Gruplardaki Ergenekoncular
  By ErekNUR in forum Gündem
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 22.01.09, 18:26
 3. Ergenekoncular Nurcuları DGM'ye Şikayet Etmiş
  By SeRDeNGeCTi in forum Gündem
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 28.11.08, 12:24
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 21.10.08, 07:01
 5. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 10.10.08, 15:59

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
Yemek Tarifleri ListeNur.de - islami siteler listesi
Google Grupları
RisaleForum grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0