İddiamedeki telefon görüşmelerinden herkesin birbiri hakkındaki görüşlerini de öğrendik. Yalçın Küçük'e gerizekalı diyen bakın kim?

Ergenekon iddianamesi açıklanınca herkesin telefon görüşmeleri ortaya döküldü. İyi geçindiğini sandığımız insanlar bile telefonda birbirleri hakkında atıp tutmuşlar. Mesela Eski İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu Yalçın Küçük hakkında konuşurken onun için "geri zekalı' demiş...

ÜMİT SAYIN'IN TELEFON GÖRÜŞMESİ
Ergenekon iddianamesinde Ümit Sayın'ın telefon görüşmeleri de yer alıyor. Görüşmelerden birinde Ümit Sayın telefonda Eski İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu konuşuyor.

İddianamede yer alan bilgilere göre, Sayın telefonda Alemdaroğlu'na, "Dün akşam da Yalçın Küçük televizyonda bangır bangır darbe yapılacak başka yolu yok demiş." ifadelerini kullanıyor.

YALÇIN KÜÇÜK GERİZEKALI
Alemdaroğlu ise "Bu geri zekalı şey yani hasta tip o da darbe dediyse..." karşılığını veriyor. Alemdaroğlu bir konuşmasında ise Sayın'a "Mesut Parlak gibilerinin göreve getirileceğine hiç olmamaları daha iyi." diyor.

interhaber