CASPER, dizüstü bilgisayar dünyasına yeni bir soluk getirecek son ürünü “CASPER Minibook” u satışa sundu;

Casper, dizüstü bilgisayarda hafiflik, kolay kullanım ve uzun pil ömrünü bir arada arayanlar için Intel Atom İşlemcili 10” inçlik Casper Minibook’u piyasaya çıkardı. Hafifliği ve kullanım kolaylığının yanı sıra 10 inç LCD ekran ve ergonomik klavye özelliklerine sahip olan “Casper Minibook” uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.


Casper’ın yeni ürünü Intel Atom İşlemcili Casper Minibook, kablosuz internet ağının her yerde kullanılmaya başlandığı günümüzde yaklaşık 1 kilogram ağırlığı ile dizüstü bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenlerin yükünü hafifletiyor. 10 inçlik LCD ekranı olan Casper Minibook, uzun pil ömrü ve ergonomik klavye özellikleriyle gerçek bir kullanıcı dostu.

(1024X600) pixel çözünürlüğü ile yüksek görüntü kalitesi sunan Casper Minibook teknolojinin her an kolaylıkla kullanılmasını sağlıyor. Casper Minibook bilgisayar fonksiyonunun yanı sıra kablosuz internet bağlantısı sayesinde kullanıcının hayatını kolaylaştırırken çoklu ortam uygulama ara yüzü özellikleri ile oyun oynamanın keyfini yaşatıyor ve bu keyfi iki adet dahili hoparlörü ile iki katına çıkarıyor. Casper Minibook, dahili 1.3 MP Webcam ve mikrofonu, 3 adet USB girişi ve kart okuyucu özellikleri ile de kullanıcıları hiçbir uygulamadan mahrum bırakmıyor.


160 GB büyüklüğündeki sabit disk kapasitesi ile kullanıcıyı dosya silme derdinden kurtararak depolama özgürlüğü getiren Casper Minibook, Windows XP işletim sistemini destekliyor.

Hem taşıma hem kullanım kolaylığına önem verenlerin en çok tercih edeceği modellerden biri olacak olan Casper Minibook 499$+KDV fiyatla ve Casper güvencesiyle satışa sunuluyor ve şık bir taşıma kılıfıyla birlikte geliyor.